خانه فیل های پوکت

به گزارش تور اروپا ارزان، خانه فیل‌های پوکت یکی از بهترین جاذبه‌های تور پوکت است که به شما توصیه می‌کنیم به بازدید آن بروید. خانه سالمندان فیل ها در پوکت برای نگهداری این گونه جانوری و نجات این حیوان از انقراض به وجود آمده است.

خانه فیل های پوکت

وقتی گردشگران تور پوکت وارد این خانه می شوند، اولین چیزی که آن‌ها را به سوی خود جذب می‌کند، تصاویر دردناکی از بچه فیل هایی می‌باشد که با کتک، نگهداری در فضاهای بسته و گرسنگی کشیدن، آموزش می‌دیدند. با همه ی آموزش‌های خشن و سختی که وجود دارد، این فیل ها می‌آموزند تا حیواناتی مطیع و فرمانبردار باشند اما از نظر روحی، آسیب های وحشتناکی دیده‌اند.

خانه سالمندان فیل‌ها که یکی از بهترین جاذبه‌های تور پوکت، سال قبل توسط فردی به نام راجر سون پایه گذاری شد. در این مرکز، از فیل‌هایی که دیگر به هر دلیلی توانایی کار سنگین در جنگل را ندارند، نگهداری می‌کنند. آقای راجر سون از پایه گذاران این مرکز در جزیره ی پوکت است در این باره گفته: همانطور که می‌دانید، یکی از پر طرفدارترین فعایت‌های توریستی در تایلند و مخصوصا پوکت، فیل سواری در مسیرهای زیبای جنگلی و آبی می‌باشد. در این میان طبیعی است که فیل‌های زیادی زخمی، مریض، خسته و پیر هستند. تا قبل از این، جایی برای نگهداری این دسته از فیل ها وجود ندارند و آنها مجبور هستند تا پای مرگ کار کنند و بعد هم از پای در می آمدند در حالیکه خیلی راحت می توانستند با کمی مراقبت، نیروی خود را دوباره بدست آورند. در تور پوکت می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی می‌باشند.

انتشار: 14 مهر 1396 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 7

به "خانه فیل های پوکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه فیل های پوکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید