خط 230 کیلوولت سیمان سبز دیلمان بازسازی و برقدار شد

به گزارش تور اروپا ارزان، خبرنگاران/گیلان سرپرست شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: به علت وزش شدید باد و بارش سنگین برف دکل تامین نماینده برق کارخانه سیمان سبز دیلمان بی برق و از مدار خارج شده بود که خوشبختانه گروه های عملیاتی توانستند پایه آسیب دیده را بازسازی نمایند و خط را در اسرع وقت برقدار نمایند.

خط 230 کیلوولت سیمان سبز دیلمان بازسازی و برقدار شد

جهت دریافت خدمات طراحی و بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

بهمن داراب زاده در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر در مورد علت خروج این خط از مدار گفت: به علت واقع شدن خط 230 کیلوولت نیروگاه شهید بهشتی - سیمان سبز 1 و 2 در منطقه کوهستانی دیلمان و وزش شدید باد و بارش سنگین برف، دکل شماره 180 این خط دچار شکستگی کراس آرم ها و بدنه متصل به آن شد و موجب گشت تا این خط بی برق و از مدار خارج گردد.

سرپرست شرکت برق منطقه ای گیلان اضافه کرد: تغییرات شدید جوی منطقه کلیشم و دیلمان و صعب العبور بودن جهت دسترسی به برج شماره 180 و دشواری تردد از جمله مسائل موجود در ترمیم و بازسازی دکل بود که خوشبختانه گروه های عملیاتی توانستند پایه آسیب دیده را بازسازی نمایند و خط را در اسرع وقت برقدار نمایند.

وی توضیح داد: در مدت زمانی که این خط از مدار خارج بود، خط تک مداره 63 کیلوولت لوشان - دیلمان، برق کارخانه سیمان سبز گیلان را تامین می کرد و هیچگونه مسئله ای در تامین برق کارخانه وجود نداشت.

به گزارش خبرنگاران؛ خط 230 کیلوولت نیروگاه شهید بهشتی - سیمان سبز1 و 2 به طول 62کیلومتر با 236 پایه، وظیفه تغذیه کارخانه سیمان سبز گیلان در منطقه دیلمان را برعهده دارد. تغذیه و پایداری پست های 63 کیلوولت سیمان سبز و دیلمان از دیگر وظایف این خط می باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 643

به "خط 230 کیلوولت سیمان سبز دیلمان بازسازی و برقدار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط 230 کیلوولت سیمان سبز دیلمان بازسازی و برقدار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید