دانشگاه فرهنگیان در میناب راه اندازی گردد

به گزارش تور اروپا ارزان، غلامرضا سالاری میری صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اصحاب رسانه وخبرنگاران نماینده های افکار عمومی وبازوی قدرتمند مدیران برای حل مشکلات آنها هستند گفت:گاهی بیان مشکلات از طریق رسانه ها درحوزه خای مختلف سبب می گردد برای حل آن زودتر اقدام گردد که مدیران در این راه از حل آن غافل هستند.

دانشگاه فرهنگیان در میناب راه اندازی گردد

سالاری بیان داشت: اگر در آموزش وپرورش ومجموعه های مختلف شهرستان شاهد موفقیتهایی هستیم بخش اعظم آن به حضور وهمراهی رسانه ها بر میگردد که در این راه مارا یاری داده اند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان میناب عنوان نمود: ما در سال گذشته شاهد حوادث تلخی همچون ریزش سقف مدارس تخریبی و واژگونی اتوبوس دانش آموزان بوده ایم که برای این مجموعه سالی پراز فراز نشیب را رقم زد اماحضور به موقع رسانه های در این حوادث در کنار آموزش و پرورش و با انتشار اخبار و گزارشات و شفاف سازی برای عموم و بیان حقایق سبب مرتفع ساختن مشکلات شد.

سالاری گفت: آموزش و پرورش میناب و در کنار آن دانش آموزان پر کوشش مدارس شهرستان توانسته اند در دوره های مختلف با حضور در مسابقات و المپیادها به عنوان نماینده های استان هرمزگان افتخاراتی را کسب نمایند که این نشان از توجه و جدیت معاونین و مربیان آنها در کار است.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان توضیح داد: به آموزش و پرورش شهرستان میناب محرومیت 40ساله ای تحمیل گردیده است که در طول سالیان گذشته از لحاظ آموزش به آن موفقیتها وتوانمندی های لازم دست پیدا نکنیم اما از زمان حضور ومدیریت من در این مجموعه و همراهی وتعامل با رسانه ها و مسئولان و دیگر دستگاههای اداری شاهد برطرف مشکلات گردیده به گونه ای که به اندازه 13 سال آینده در حوزه آموزشی و مدارس تخریبی خدمات انجام گردیده است.

سالاری با بیان اینکه ما در سالهای گذشته برای جذب نیرو در مدارس با مشکلات و محدودیتهایی روبرو بوده ایم گفت: به دنبال آن هستیم تا با همکاری و پیگیری فرماندار ویژه شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مجوز ساخت دانشگاه فرهنگیان در میناب نهایی گردد تا با آموزش وتربیت نیروهای لازم کمبود نیرو در شهرستان مرتفع گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 115

به "دانشگاه فرهنگیان در میناب راه اندازی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه فرهنگیان در میناب راه اندازی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید