روایتی از یک مدرسه روستایی متفاوت در مستند آقا ولی

به گزارش تور اروپا ارزان، مستند آقا ولی در جدیدترین قسمت برنامه تلویزیونی به اضافه مستند رونمایی و آنالیز می گردد.

روایتی از یک مدرسه روستایی متفاوت در مستند آقا ولی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه فرهنگی تور اروپا ارزان، جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی به اضافه مستند، با پخش و آنالیز مستند آقا ولی به کارگردانی امین رحیمی از شبکه مستند پخش خواهد شد.

مستند آقا ولی روایتی جذاب از فعالیت های متفاوت یک معلم نمونه در یکی از روستا های محروم کشورمان است. حمیدرضا، ولی تنها معلم مدرسه پوریای ولی در یکی از روستا های اسفراین است که علاوه بر کار های آموزشی مدرسه، فعالیت های گسترده اجتماعی نیز انجام می دهد و به توانمندسازی خانواده های روستاییان می پردازد. این مستند پرتره به سراغ آقا، ولی رفته و با نمایش فعالیت هایش نمونه ای از یک معلم الگو را ارائه می دهد.

تحصیل در مدرسه های با امکانات کم در روستا، تجربه متفاوتی با مدرسه های شهری دارد؛ این مدارس عمدتا یک کلاس دارند و همه دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی در همان تک کلاس درس می خوانند؛ همچنین یک نفر در مدرسه فعالیت می نماید که هم معلم است و هم ناظم، اما همان یک معلم آن قدر ارتباط عمیقی با بچه ها پیدا می نماید که در بسیاری از مسائل اجتماعی شان وارد عمل می گردد. حمیدرضا، ولی سوژه مستند آقا ولی چنین معلمی است.

این مستند نیمه بلند به تازگی مراحل فراوری خود را پشت سر گذاشته و در اولین نمایش به برنامه تلویزیونی به اضافه مستند می آید.

در این قسمت و پس از پخش مستند، نشست کارشناسی و نقد و آنالیز موضوع این مستند با حضور دکتر علی عبدالعالی استاد دانشگاه برگزار می گردد. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی زاده به نقد و آنالیز فرمی این مستند خواهند پرداخت. این قسمت از برنامه به اضافه مستند روز سه شنبه 1 بهمن ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روز های چهارشنبه 2 بهمن ساعت 9 و آدینه 4 بهمن ساعت 13:30 است.

به اضافه مستند، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستند های دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری نیا و کارگردانی محمدرضا رضاییان با دکوری جدید و آیتم هایی متنوع سه شنبه های هر هفته ساعت 20:30 روی آنتن شبکه مستند می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 519

به "روایتی از یک مدرسه روستایی متفاوت در مستند آقا ولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایتی از یک مدرسه روستایی متفاوت در مستند آقا ولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید