فرهنگ تایلندی

به گزارش تور اروپا ارزان، در تور تایلند با مردمی روبرو خواهید شد که فرهنگی متفاوت با شما دارند و به چیزهایی معتقد هستند که شاید برای شما ارزشی ندارند. در این مقاله شما را بیشتر با فرهنگ مردم تایلند آشنا خواهیم کرد.

فرهنگ تایلندی

چیزی که بیشتر از همه ذهن شما را در تور تایلند مشغول به خود خواهد کرد، غرور بیش از اندازه مردم تایلند نسبت به پادشاه تایلند است. در7 دهه اخیر دولت این کشور سعی کرده است تا با ارائه راهکارهای مختلف ملی گرایی را کشور ترویج بدهد.

یکی از نشانه های این موضوع پخش سرود ملی آن هم 2 بار در روز در شبکه های تلویزیونی می‌باشد. شاید کمی به نظرتان عجیب بیاید اما عابران پیاده، دانش آموزان و مسافران باید وقتی این سرود پخش می شود، حرکت نکنند.

برای سلام و احوالپرسی در کشور تایلند باید روش مخصوص آنها را دنبال نمایید. ابتدا کف دو دست خود را در جلوی سینه خود قرار داده و یا جلوی بینی خود قرار داده و فشار بدهید و سر خود را به آرامی پایین آورده و این رسم را در تور تایلند تکرار کنید.

در تور تایلند نباید احترام مطلق را فراموش کنید، کشور تایلند سلطنت مطلقه دارد و خانواده پادشاهی که در این کشور زندگی می‌کند مورد محترمترین خانواده  این کشور هستند. پادشاه این کشور به خاطر 60 سال خدمتی که به مردم کرده و خدماتی که داده بسیار مورد احترام مردم تایلند می‌باشد.

تصویر او در همه جا هست، از پوسترها گرفته تا ورودی ساختمان ها و حتی عکس هایی که راننده تاکسی ها روی داشبورد تاکسی خود را دارند.

وقتی سرود پادشاهی در فیلم ها، کنسرت ها، مراسم ورزشی یا هر جای دیگری خوانده می‌شود باید ایستاده و احترام بگذارید. گردشگران تور تایلند که به این کشور سفر می‌کنند حتی باید از اظهار نظر درباره خانواده سلطنتی نیز پرهیز کنند.

تایلندی ها به طرز وحشتناکی به نام های خود پایبند و متعصب هستند و یک تایلندی را عموما از روی نام اصلی خود ساخته شده است. نام‌های سنتی قدیمی این کشور شامل رنگ ها، حیوانات، میوه ها می‌باشند که به طور مثال اسم یکی زرد و دیگری قرمز یا گریپ فروت است.

منبع: matadornetwork.com
انتشار: 25 مهر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 14

به "فرهنگ تایلندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگ تایلندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید