فرهنگ مردم تایلند

به گزارش تور اروپا ارزان، قبل از همراهی با تور تایلند باید با این کشور و فرهنگ مردم آن کمی آشنا شوید. چرا که ممکن است در تایلند ممکن است کارهایی ر انجام بدهید که از دید شما مشکلی ندارد، اما از دی مردم تایلند کار ناشایستی باشد و حتی در بعضی مواقع ممکن است با دردسر روبرو شوید.

فرهنگ مردم تایلند

 در تور تایلند هیچ گاه پای خود را برای اشاره به افراد یا سقلمه زدن به آنها استفاده نکرده چرا که این کار در تایلند کاری بس بی ادبانه است. در فرهنگ مردم تایلند، پا پایین مرتبه ترین ارگان بدن انسان می‌باشد. اگر با شخصی که از خودتان بزرگتر است ملاقات کردید، در جایگاه بالاتر ننشینید. اگر به یک خانواده تایلندی نگاه کرده باشید مشاهده خواهید کرد که بیشتر آنها علاقه دارند تا روی زمین بنشینند بنابراین شما نباید روی صندلی بنشینید که از آنها بالاتر قرار بگیرید.

یکی دیگر از کارهایی که باید در تایلند انجام بدهید، لبخند زدن است. مردم تایلند به مردم همیشه لبخند بر لب معروف هستند. اگر مشکل زبان دارید و یا نمی‌دانید چطور حرفتان را بزنید، یک لبخند می تواند شروع خوبی برای صحبت باشد. مطمئن باشید در این صورت، آن شخص بیشترین تلاش را برای کمک به شما خواهد کرد.

اگر در تور تایلند در تلاش برای گرفتن تخفیف هستید اگر با لبخند این کار را انجام بدهید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.

در تور تایلند در هنگام بازدید از معابد با لباس پوشیده وارد این معابد بشوید، چرا که هم از دید مردم تایلند کار ناپسندی است و هم ممکن از ورود شما ممانعت کنند. اگر اتفاقی به عبادتگاهی رفتید و لباس مناسب به همراه نداشتید، می‌توانید لباس‌هایی به نام sarongs را که با قیمت پایینی هم دارند و معمولا آنها را در ورودی عبادتگاه به فروش ی‌رسانند خریداری نمایید. موقع مواجه شدن با مشکل، صدای خود را بالا نبرید و حالت تهاجمی به خود نگیرید. در تایلند، داد زدن و نشان دادن عصبانیت، به شدت با فرهنگ مردم تایلند در تضاد است.

انتشار: 14 مهر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 8

به "فرهنگ مردم تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگ مردم تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید