نشریه Journal of Applied and Computational Mechanics دانشگاه شهید چمران اهواز رتبه Q 1 را کسب کرد

به گزارش تور اروپا ارزان، نشریه Journal of Applied and Computational Mechanics دانشگاه شهید چمران اهواز در رتبه بندی سایمگو، در محور مکانیک محاسباتی پیروز به کسب رتبه Q 1 شده است.

نشریه Journal of Applied and Computational Mechanics دانشگاه شهید چمران اهواز رتبه Q 1 را کسب کرد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، نشریه مکانیک کاربردی و محاسباتی Journal of Applied and Computational Mechanics به سردبیری شاپور مرادی در محور مکانیک محاسباتی در گروه مهندسی مکانیک دانشکده مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز منتشر می گردد.

نشریه Journal of Applied and Computational Mechanics در سال 2020 در آخرین رتبه بندی سایمگو (Scimag) که در نمایه استنادی اسکوپوس منتشر می گردد، در محور مکانیک محاسباتی پیروز به کسب رتبه Q 1 شده است.

گفتنی است مجلات اسکوپوس دارای ضریب و شاخص هایی هستند که به رتبه بندی دقیق تر مجلات موجود در پایگاه یاری می نماید که این شاخص با عنوان کیو (Q) شناخته می گردد. مجلات اسکوپوس در چارک های Q 1 تا Q 4 تقسیم بندی می شوند و اگر مجله ای در چارک Q 1 قرار گیرد، در شمار نشریات برتر آن موضوع خواهد بود.

گفتنی است، اولین شماره نشریه Journal of Applied and Computational Mechanics در سال 2015 در دانشگاه شهید چمران اهواز منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1468

به "نشریه Journal of Applied and Computational Mechanics دانشگاه شهید چمران اهواز رتبه Q 1 را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشریه Journal of Applied and Computational Mechanics دانشگاه شهید چمران اهواز رتبه Q 1 را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید