چگونه یک استایل کره ای مدرن و ترندی داشته باشید؟

به گزارش تور اروپا ارزان، به سادگی می توانید با لباس پوشیدن به سبک کره ای ها بر دیگران تأثیر فوق العاده ای بگذارید. چه بخواهید شبیه یه یک آیدل مورد علاقه خود شوید یا اینکه دیگران را برای موقعیتی خاص تحت تأثیر بگذارید، باید استایل کره ای داشته باشید. کره ای ها جزو خوش پوش ترین و شیک ترین ملت ها هستند. خوشبختانه، الهام گرفتن از استایل های کره ای کار بسیار ساده ای است اما چگونه استایل کره ای داشته باشیم؟ اگر می خواهید به سبک مردمان خوش پوش کره لباس بپوشید، تا انتها این مقاله به خواندن ادامه دهید.

چگونه یک استایل کره ای مدرن و ترندی داشته باشید؟

مهم ترین نکات برای داشتن استایل کره ای

برای اینکه شبیه به کره ای ها لباس بپوشید، باید قواعد لباس پوشیدن آن ها را بدانید. در ادامه، 7 نکته مهم برای داشتن استایلی کره ای را می خوانید.

1. لباس های ساده و غیررسمی بپوشید

اگر می خواهید مانند کره ای ها لباس بپوشید، سادگی را در اولویت قرار دهید. با انتخاب ترکیب مناسبی از لباس هایی که بی هیچ دردسری با یکدیگر ست می شوند، لباس های خود را ساده نگه دارید. هنگام خرید لباس های تازه و چیدن کمد لباس خود، به لباس های ساده ای فکر کنید که می توانید بپوشید. برای بهبود استایل کلی خود، موارد اضافی و غیرضروری را حذف کنید. با داشتن کمدی از لباس های ساده می توانید استایل کره ای داشته باشید و نحوه لباس پوشیدن خود را بهبود ببخشید.

لباس های ساده و طرح های ابتدایی لزوما نباید خسته نماینده باشند. شما می توانید با استفاده از کمد خود و انتخاب مجموعه ای از لباس هایی که به خوبی با یکدیگر ست می شوند، هر یک از لباس های خود را به لباسی برجسته و شیک تبدیل کنید.

2. مطمئن شوید که لباس ها به شما می آیند

اگر می خواهید استایل لباس کره ای داشته باشید، لباس هایی که به شما نمی آیند نپوشید. در غیر این صورت، ممکن است لباستان خراب گردد و خودتان هم احساس ناراحتی کنید. به علاوه، استایل و ظرافت خود را از دست می دهید.

لباس هایی با تناسب کامل بپوشید که حداکثر راحتی و آزادی حرکت را فراهم می نمایند. شما باید بتوانید آزادانه حرکت کنید، خود را ابراز کنید و با پوشیدن لباس های الهام گرفته شده از استایل کره ای، احساس راحتی کنید. اگر می خواهید عالی به نظر برسید و برترین احساس را داشته باشید، لباس های بسیار کوچک یا بسیار بزرگ نپوشید. در عوض، سراغ لباس های گشادتر بروید و جایی برای لباس های نرم و راحت که مناسب شما هستند باز کنید.

3. از رنگ های خنثی و پاستلی بهره ببرید

پوشیدن رنگ های مناسب می تواند ظاهر شما را بهبود ببخشد. اگر ترکیبی از رنگ هایی که به شما می آیند را انتخاب کنید، می توانید مطابق با استایل کره ای لباس بپوشید و حتی ظاهر خوبی برای خود ایجاد کنید.

از رنگ های روشن یا تند استفاده نکنید اما کاملا هم از رنگ ها دوری نکنید. رنگ هایی خنثی را انتخاب کنید که می توانید آن ها را به سادگی با یکدیگر ترکیب و ست کنید. این کار برای ایجاد ظاهری غیررسمی و بی دردسر لازم است.

رنگ های خنثی باعث می شوند که لباس ها همه کاره و همیشگی شوند و با هر لباسی ست شوند. اضافه کردن چند لباس رنگارنگ می تواند کمد لباس الهام گرفته از استایل کره ای را دگرگون کند. شما می توانید در تمام طول سال بدون هیچ زحمتی از رنگ های کلاسیک بهره ببرید. این رنگ ها ظاهر شما را با ظرافت خاصی، چه برای موقعیت های رسمی و چه در مواقع عادی، بهبود می بخشند.

4. لباس هایی به سبک کلاسیک و همیشگی انتخاب کنید

برای اینکه مثل کره ای ها لباس بپوشید، باید سراغ لباس هایی بروید که هیچ وقت از مد میفتند. این لباس ها به شما یاری می نمایند استایلی کره ای داشته باشید و سبک لباس پوشیدن خود را تغییر دهید تا ظریف و پیچیده تر به نظر برسید. برش های ساده و طراحی های کلاسیک می توانید لباس هایی بپوشید که برای چندین فصل از چندین سال دوام بیاورند. به جای لباس های جسورانه و مد روز بر لباس های همه کاره و همیشگی تمرکز کنید.

5. اکسسوری های کلاسیک انتخاب کنید

اکسسوری ها در استایل کره ای به ویژه استایل کره ای دخترانه حرف اول را می زنند. از اکسسوری های اصیل بهره ببرید تا لباس های الهام گرفته شده از سبک کره ای ها را شیک و برجسته کنید. می توانید یک ساعت زیبا، عینک آفتابی، یک کلاه شیک، هدبند، روسیری، کمربند یا کیف با طرحی اصیل را به استایل خود اضافه کنید.

بااین حال، نباید در استفاده از اکسسوری ها زیاده روی کنید چون به کار بردن یک اکسسوری برای لباس پوشیدن مانند کره ای ها کافی است. شما به راحتی می توانید با افزودن یک اکسسوری زیبا، منحصربه فرد و شیک به لباس های خود ظاهرتان را زیباتر کنید.

6. لباس های اورسایز بپوشید

لباس های اورسایز را به لباس های خود اضافه کنید تا مانند کره ای ها شیک پوش شوید. این لباس ها بلافاصله هر لباس غیررسمی را مدرن تر و شیک تر می نمایند و به راحتی به استایل کره ای درمی آیند. استایل خیابانی کره ای شامل پلیورهای اورسایز با دامن برای زنان و لباس ها یا پلیورهایی همراه با شلوار جین اورسایز برای زنان و مردان می گردد.

برای داشتن استایل کره ای زمستانی باید از کاپشن های اورسایز بهره ببرید. این لباس های زمستانی به شما یاری می نمایند تا برجسته شوید. لباس هایی با رنگ های خنثی مانند سیاه، سفید، قهوه ای یا خاکستری دقیقا همان چیزهایی هستند که برای داشتن استایلی کره ای می خواهید.

7. کفش های کتانی شیکی تهیه کنید

کفش های مد روزی تهیه کنید که با رنگ پوست شما و لباس کره ای که می خواهید بپوشید هماهنگ می گردد. کفش مناسب برای عالی به نظر رسیدن و برترین احساس را داشتن بسیار اهمیت دارد. مطمئن شوید که کفش هایتان ظاهر لباس هایتان را بهتر می نمایند.

یک جفت کفش باکیفیت برای شیک به نظر رسیدن و لباس پوشیدن با استایل کره ای ها لازم است. کفش های خاص و اصیل را از برترین برندهای فراوری کفش هستند، خریداری کنید. کفش های باکیفیتی که طراحی عالی دارند مانند کفش های کتانی لوازمی ضروری برای هر کمد لباس محسوب می شوند. خرید این کفش ها یکی از برترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای بهبود استایل خود و لباس پوشیدن به سبک کره ای ها انجام بدهید.

استایل کره ای مردانه

استایل کره ای پسرانه یا مردانه یکی از محبوب ترین ترندهای مد و پوشاک در سراسر دنیا است. جای تعجبی هم ندارد چون این روزها کی پاپ های کره ای و آیدول هایی که لباس های خاص می پوشند هواداران بسیاری پیدا نموده اند. برای اینکه لباس مردانه خود را به روش کره ای ها بپوشید، باید 6 نکته مهم را در نظر داشته باشید.

1. مثل یک موتورسوار شیک لباس بپوشید

مردان کره ای به کاپشن های موتورسواری به عنوان یک لباس غیررسمی مهم نگاه می نمایند. هر چه چرم به کار رفته در این کاپشن بیشتر باشد، بهتر است. این کاپشن ها با تی شرت های سفید که روی شلوار جین انداخته می شوند، در کنار بوت های آبی رنگ با طرح کلاسیک، از نظر کره ای ها فقط یک لباس شیک محسوب نمی شوند.

2. هودی بپوشید

کره ای ها این سلاطین لباس های خیابانی همراه با هودی هایی با طرح های جسورانه و درخشان استایلی مجذوب کننده ایجاد می نمایند. این هودی ها با شلوارهای راسته، شلوارهای ورزشی یا شلوارهایی سفید به استایل شما طراوت و زیبایی می بخشند.

3. یک پالتو شتری پرزرق وبرق داشته باشید

پالتوهای شتری با طرح های اسپرت لباس های بیرونی پرطرفدار در کره هستند و خیابان های تاریک سئول را روشن می نمایند. شلوار کامو پرینت با پالتوی شتری و کفش های کتانی به شما یک لباس پسرانه با استایلی شیک و البته کره ای می بخشد.

4. از رنگ های برجسته بهره ببرید

کره ای ها معمولا برای لباس پوشیدن از رنگ هایی خنثی مانند سیاه استفاده می نمایند. گاهی این لباس ها را مانند استایل گرانج کره ای یک دست سیاه انتخاب می نمایند. بعضی از مواقع نیز این رنگ های خنثی را با رنگ هایی مانند قرمز ترکیب می نمایند تا برای خود استایلی متفاوت درست نمایند.

اگر می خواهید مانند یک مرد کره ای لباس بپوشید، یک کت و شلوار آبی و تی شرتی صورتی یا یک پلیور راه راه قرمز و مشکی و یک ژاکت یا کتی مشکی رنگ بپوشید. کره ای ها سایر لباس های خود مانند کلاه و بوت های چرمی را به رنگ تیره انتخاب می نمایند تا با چنین لباس هایی رنگ های برجسته و پررنگ را مجذوب کننده تر نشان بدهند.

5. به جزئیات تک رنگی توجه کنید

کره ای ها با الهام از بریتانیایی های کلاسیک و اسکاندیناوی ها، از لباس هایی تک رنگ استفاده می نمایند. بنابراین، ظاهر آن ها معمولا از چند بخش اصلی تشکیل می گردد. به عنوان مثال، شلوار و تی شرتی مشکی را با یک بارانی سفید ست می نمایند. سپس، به استایل خود یک اکسسوری مجذوب کننده و تک رنگ مانند عینک آفتابی با لنزهایی نارنجی رنگ یا حتی یک گردنبند مردانه استیل نقره ای رنگ اضافه می نمایند.

6. لباس جین یار همیشگی کره ای ها

کره ای ها مانند ژاپنی ها به لباس های جین علاقه بسیاری دارند. پوشیدن شلوارهای جین زانو زاپ دار و ژاکت های جین همراه با تی شرت های ساده و کفش های کتانی خوش دوخت از استایل های مورد علاقه کره ای ها به شمار می رود.

استایل کره ای دخترانه

اگر می خواهید مثل زنان و دختران کره ای لباس بپوشید، باید استایل آن ها و ویژگی های آن را بشناسید. به طور کلی، لباس زنانه یا دخترانه کره ای ها 11 ویژگی مهم دارد.

1. پیراهن روی بلوز

در بهار و تابستان معمولا کره ای ها از این استایل پیروی می نمایند. در کره، نمایان شدن شانه ها یا ناحیه سینه کاملا نامناسب تلقی می گردد. بیشتر زنان و دختران کره ای حتی اگر هوا بسیار گرم باشد هم پیراهن را روی بلوز می پوشند.

2. رنگ های پاستلی

رنگ های پاستلی در استایل کره ای اهمیت بسیاری دارند. این رنگ های روشن و زیبا شما را جوان تر نشان می دهند و چشم نوازتر به نظر می رسند. این رنگ ها هر ظاهری را درخشان می نمایند.

3. ظاهر دخترمدرسه ای ها

در کره جنوبی، یونیفورم مدرسه از یک لباس روزانه مدرسه به ظاهری مدرن تبدیل شده است. دامن A-Line نیز برای داشتن این استایل ضروری محسوب می گردد. این لباس ها با یک پیراهن دکمه دار یا تاپ آستین بلند ساده و کفش کتانی ست می شوند.

4. کلاه ها

از کلاه های لوبیایی گرفته تا کلاه های بیسبال، برت و باکت می توانند هر استایلی را تکمیل نمایند و به ظاهر شما اکسسوری مجذوب کنندهی اضافه نمایند.

5. پلیورهای اورسایز

آنچه در مد لباس دخترانه کره ای عالی به نظر می رسد راحتی آن است. بیشتر لباس های کره ای حرکت شما را محدود نمی نمایند و به راحتی پوشیده می شوند. پلیورهای اورسایز، ظاهری راحت و غیررسمی به وجود می آورند.

6. بلوزهای مدرن زنانه

پوشیدن بلوزهای چین دار و لبه توری در کره مرسوم است زیرا به شلوار جین لطافت و ظرافتی زنانه می بخشند. اگر جزو آن دسته از افراد نیستید که دوست ندارند پیراهن بلند بپوشند اما می خواهند لباسی پوشیده داشته باشند، بلوزهای مدرن زنانه باید به اجزای اصلی کمد لباس شما تبدیل شوند.

7. لباس های اسپرت

ترندهای مد کره ای عمدتا از استایل های خیابانی الهام گرفته شده اند. تیپ اسپرت نیز یکی از اولین انتخاب های هر جوان کره ای برای فعالیت های روزمره یا غیررسمی است. شلوارهای گرم کن و هودی ها می توانید بسته به موقعیت مورد نظر خود بپوشید. این لباس ها برای راحت سفر کردن نیز مناسب هستند.

8. کفش های کتانی

همان طور که قبلا هم شرح دادیم، کفش های کتانی یکی از اجزای اصلی استایل کره ای هستند. اگر تابه حال متوجه نشده اید، بیشتر مدل های کره ای کفش هایی کتانی می پوشند. فرقی نمی کند که پیراهنی زنانه پوشیده باشید یا با شلوار جین بیرون می روید، به هر حال، کفش های کتانی یکی از عناصر اصلی ظاهر کره ای شما خواهند بود.

9. بلیزرهایی غیررسمی

یک بلیزر چهارخانه زیبا یا مشکی گزینه ای عالی برای کمد لباس کره ای شما خواهد بود. این بلیزر را می توانید همراه با شلوار جین با رنگی روشن بپوشید تا ظاهری غیررسمی داشته باشید. برای موقعیت های رسمی تر هم کافیست شلوار جینی با رنگ تیره تر بپوشید.

10. لباس های دو نفره

برای کره ای هایی که ازدواج نموده اند یا نامزد دارند، مد و فشن دوتایی حرف اول را می زند. ممکن است این استایل دو نفره برای کسانی که با استایل کره ای آشنایی ندارند، غیرعادی به نظر برسد. با وجود این، کره ای ها به این روش عشق خود را به شریک زندگی شان ابراز می نمایند. آن ها لباس هایی را انتخاب می نمایند که با لباس شریک زندگی شان ست می گردد.

11. چند لایه لباس پوشیدن

کره ای ها متخصص چند لایه لباس پوشیدن هستند. آن ها لباس های کمد لباس خود را با یکدیگر ترکیب می نمایند و روی هم می پوشند. با این روش لباس پوشیدن می توانید برای خود استایلی خاص و شیک ایجاد کنید.

کلام آخر

کسانی که به خوانندگان و بازیگران کره ای یا فرهنگ این مردمان آسیای شرقی علاقه دارند، دوست دارند تا شبیه به آن ها لباس بپوشند. البته، همه کسانی که به استایل کره ای علاقه دارند، شیفته آیدول های کره ای نیستند. بعضی از این افراد به شیک پوش بودن و سادگی لباس های کره ای علاقه مند شده اند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، باید سراغ لباس های ساده، اورسایز و دارای رنگ های خنثی یا پاستلی بروید. کفش های کتانی و لباس های جین نیز از جمله عناصر اصلی در استایل کره ای هستند.

در این مقاله، درباره استایل کره ای ها و سبک لباس پوشیدن جوانان کره ای شرح دادیم. آیا شما به نحوه لباس پوشیدن کره ای ها علاقه دارید؟ به نظر شما کره ای ها شیک پوش هستند یا ظاهری بیش از مقدار ساده دارند؟ آیا تا به امروز مثل کره ای ها لباس پوشیده اید؟ تجربیات و نظرات خود درباره استایل و نحوه لباس پوشیدن کره ای ها را با ما و خوانندگان عزیز دیجی مگ به اشتراک بگذارید.

منبع: panaprium

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 آبان 1402 بروزرسانی: 22 آبان 1402 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 2101

به "چگونه یک استایل کره ای مدرن و ترندی داشته باشید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه یک استایل کره ای مدرن و ترندی داشته باشید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید