ابطال قریب به 220 پروانه استاندارد در یزد

به گزارش تور اروپا ارزان، خبرنگاران/یزد مدیر کل استاندارد استان یزد از ابطال و تعلیق قریب به 220 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی در این استان از ابتدای سال تا به امروز اطلاع داد.

ابطال قریب به 220 پروانه استاندارد در یزد

محمد رضا زارع بنادکوکی در این باره توضیح داد: در راستای توضیح وظایف ابلاغی از سوی سازمان ملی استاندارد ایران و لزوم پایش مهلت و تاریخ اعتبار پروانه های صادره، ضمن تمدید تعداد 355 فقره پروانه پس از انقضاء اعتبار قانونی سه ساله، طی این مدت 213 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی باطل و چهار فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری هم تعلیق شد.

وی اضافه کرد: البته پس از احراز شرایط قانونی و برآورده کردن انتظارات اداره کل استاندارد استان یزد، از یک مورد پروانه تشویقی و سه مورد اجباری برطرف ابطال شدند.

این مسئول توضیح داد:: طی همین مدت 128 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی صادر شده است، ضمن این که 30 مورد صدور مجوز استاندارد را در گزارش عملکرد حوزه نظارت اداره کل استاندارد استان یزد را نیز شاهد هستیم.

به گزارش تور اروپا ارزان و به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد یزد، زارع در انتها ارائه گزارش عملکرد حوزه نظارت بر اجرای استاندارد اداره کل، گفت: طی این مدت سه هزار و 321 مورد از واحدهای تولیدی نمونه برداری اجرا شده است که بر اساس آزمون های اجرا شده روی کالاها یکهزار و 759مورد مطابق با استاندارد مربوطه و 296 مورد هم مغایرت از نتایج آزمون واصله شده به این اداره کل تا کنون مشاهده شده ،که تذکرهای لازم به متصدیان امر ابلاغ شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 555

به "ابطال قریب به 220 پروانه استاندارد در یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابطال قریب به 220 پروانه استاندارد در یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید