اختلالات ارتباطات مخابراتی کشور به دلیل قطع برق

به گزارش تور اروپا ارزان، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات گفت: دلیل اصلی اختلالات اخیر در حوزه ارتباطات مخابراتی، قطع برق در مناطق مختلف کشور است که علی رغم پیش بینی های اجرا شده متاسفانه شاهد اختلال ارتباطات مخابراتی چند ساعته در برخی از مناطق مخابراتی هستیم.

اختلالات ارتباطات مخابراتی کشور به دلیل قطع برق

محمدرضا بیدخام افزود: با توجه به عدم سرمایه گذاری مطلوب در خرید و نوسازی تجهیزاتی نظیر دیزل ژنراتور های برق به علت نبود منابع مالی مورد نیاز در مواقع قطع برق، شاهد اختلالات ارتباطی در برخی مناطق هستیم که این نکته از قبل به اطلاع مراجع ذی صلاح حاکمیتی رسیده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر منطقی شدن تعرفه های مخابراتی گفت: برای ارایه خدمات و نوسازی و بازسازی تجهیزات مخابراتی با ترمیم تعرفه های مخابراتی و حمایت دستگاه های حاکمیتی می توان توسعه و بهینه سازی تجهیزات مخابراتی را انجام داد.

بیدخام یکی از دلایل افزایش تماس ها با سامانه 2020 را در روزهای اخیر خارج شدن مودم های خانگی از مداربه علت قطع برق دانست که این امر مسائل زیادی را برای مشتریان به وجود آورده است که امیدواریم هرچه زودتر این مسائل با کمک نهادهای درگیر و مسئول به حداقل ممکن برسد.

به گزارش ایرنا، رییس روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز دیروز اعلام کرده بود: در پی قطعی پراکنده برق در کشور، 2 هزار دکل مخابراتی نیز از دسترس خارج شدند.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1450

به "اختلالات ارتباطات مخابراتی کشور به دلیل قطع برق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلالات ارتباطات مخابراتی کشور به دلیل قطع برق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید