افزایش 50 درصدی اجاره آپارتمان در ستارخان ، درصد افزایش اجاره مسکن در منطقه دو تهران

به گزارش تور اروپا ارزان، به گزارش خبرنگاران، با توجه به آگهی های سایت دیوار در نیازمندی های اجاره آپارتمان در تهران، فهرستی از میانه قیمت اجاره ماهانه آپارتمان 80 متری در بعضی از محلات شهرداری منطقه دو تهران به همراه درصد افزایش قیمت آن ها دریک سال گذشته به دست آمده است.

افزایش 50 درصدی اجاره آپارتمان در ستارخان ، درصد افزایش اجاره مسکن در منطقه دو تهران

بر اساس داده ای استخراج شده محله گیشا و شادمهر با افزایش حدود 38 درصدی از مهر 1399 تا مهر 1400 در بین محلات زیر کم ترین درصد افزایش قیمت را ثبت نموده اند. نکته قابل توجه آن است که این دو محله از شهریور 1400 تا مهر 1400 کاهش قیمت (کم تر از یک درصد) داشته است.

در مقابل محله شهرآرا با افزایش 72 درصد نرخ اجاره آپارتمان در یک سال گذشته در بین محلات جدول زیر بیش ترین درصد افزایش میانه اجاره ماهانه را داشته است.

مرزداران که یکی از محلات گران قیمت تهران و بعلاوه شهرداری منطقه دو تهران است، از مهر 99 تا مهر 1400 حدود 44 درصد افزایش اجاره ماهانه داشته است که در برابر دیگر محلات که در جدول زیر ذکر شده است درصد بالایی را ثبت ننموده است.

محله صادقیه در یک سال گذشته حدود 47 درصد و محله سعادت آباد در از مهر 99 تا مهر 1400 حدود 48 درصد افزایش نرخ اجاره را ثبت نموده است. بعلاوه ستارخان و شهرک غرب محلاتی هستند که در یک سال گذشته حدود 51 درصد افزایش نرخ اجاره اپارتمان در ثبت نموده اند.

با توجه به جدول زیر محله طرشت از مهر 99 تا مهر 1400 حدود 57.7 درصد افزایش نرخ اجاره ماهانه برای یک آپارتمان 80 متری را ثبت نموده است. در بین محلاتی که در جدول زیر ذکر شده است(بر اساس آگهی های سایت دیوار) محله طرشت با 57 درصد افزایش اجاره در کنار محله شهرآرا با 72 درصد افزایش اجاره ماهانه آپارتمان، بالاترین درصد افزایش میانه نرخ اجاره را پشت سر گذاشته اند.

در جدول زیر میانه نرخ اجاره در بعضی از محلات شهرداری منطقه دو تهران را به همراه درصد افزایش اجاره ماهانه و سالانه را مشاهده می کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1755

به "افزایش 50 درصدی اجاره آپارتمان در ستارخان ، درصد افزایش اجاره مسکن در منطقه دو تهران" امتیاز دهید

1 کاربر به "افزایش 50 درصدی اجاره آپارتمان در ستارخان ، درصد افزایش اجاره مسکن در منطقه دو تهران" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 50 درصدی اجاره آپارتمان در ستارخان ، درصد افزایش اجاره مسکن در منطقه دو تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید