تاکسی های موجود در نمایندگی ها دارای مالکیت مشخص است

به گزارش تور اروپا ارزان، معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر غیرقابل دپو بودن خودروی تاکسی گفت: تمامی تاکسی های موجود در نمایندگی ها طبق قرارداد نوسازی با تاکسی رانی دارای شناسنامه مالکیت و مالک تعیین است.

تاکسی های موجود در نمایندگی ها دارای مالکیت مشخص است

به گزارش ایکوپرس، بابک رحمانی در پاسخ به پخش فیلم گزارشی از دپوی خودروی تاکسی در یکی از نمایندگی های این خودروساز از رسانه ملی شرح داد: خودروی تاکسی صرفا به افراد حائز شرایط معرفی شده از سوی تاکسی رانی که مالک تاکسی فرسوده هستند فروخته می شود و هیچ خودروی تاکسی بدون معرفی تاکسی رانی قابلیت فاکتور و اخذ شماره گذاری را ندارد.

وی گفت: تاکسی ها و سایر خودرو ها از طریق نصب پلاک موقت در تهران و یا خودروبر به نمایندگی ها حمل شده اند و محل نصب پلاک موقت نیز در گزارش منتشر شده قابل تشخیص است.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو شرح داد: هیچ خودروی تاکسی با هدف دپو در نمایندگی پارک نشده و تمامی آن ها طبق قرارداد ایران خودرو با تاکسی رانی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بوده و دارای مالک حقیقی هستند ضمن آن که خودروی تاکسی مصرف مشخص و قیمت مصوبی دارد.

همچنین رحمانی در خصوص خودرو های بدون پلاک موجود در پارکینگ برخی نمایندگی ها اعلام کرد: هیچ خودروی صفری بدون مالک و پلاک از کارخانه و نمایندگی های ایران خودرو خارج نمی شود.

وی شرح داد: فرآیند شماره گذاری تاکسی با خودرو های شخصی کمی متفاوت است که پس از اخذ مجوز ها و استعلام های لازم، این فرآیند انجام می پذیرد. خودرو های مورد اشاره در گزارش، تا اواسط هفته آینده پلاک و تحویل مالکان خود می شوند.

رحمانی هدف از انتقال خودرو از کارخانه به نمایندگی با پلاک موقت را تسریع در فرآیند تحویل خودرو دانست و گفت: با مساعدت اجرا شده توسط پلیس راهور کشور و تحویل پلاک های دایم در سایت های تولیدی، به زودی هیچ خودرویی بدون پلاک دایم نیز از سایت های تولیدی خودروسازان خارج نخواهد شد.

وی تاکید کرد: فهرست تمامی خودرو های تاکسی فاکتور شده به نام افراد معرفی و واریز وجه شده از سوی تاکسیرانی، در اختیار سازمان تاکسیرانی تهران و اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور است و همه خودرو های موجود در نمایندگی های این شرکت دارای مالک هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 838

به "تاکسی های موجود در نمایندگی ها دارای مالکیت مشخص است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکسی های موجود در نمایندگی ها دارای مالکیت مشخص است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید