ترامپ پایان با مایک پنس آشتی کرد

به گزارش تور اروپا ارزان، ترامپ چهارشنبه با معاونش تماس نگرفت تا از شرایط سلامت او بعد از یورش طرفدارانش به کنگره در بحبوحه تایید آرای الکترال انتخابات سوم نوامبر اطمینان حاصل کند. این مقام گفت، ترامپ و پنس در ملاقات روز دوشنبه درباره آشوب ها در کنگره صحبت کردند.

ترامپ پایان با مایک پنس آشتی کرد

یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت، دونالد ترامپ و معاونش مایک پنس عصر دوشنبه در کاخ سفید گفت وگوی خوبی داشتند و این خاتمه دوره سکوت در روابط آنها بعد از یورش به کنگره در ششم ژانویه است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، این اولین گفت وگوی دونالد ترامپ و معاونش از چهارشنبه گذشته است که در جریان آن این رئیس جمهوری خواه، مایک پنس را بابت عدم جلوگیری از تایید پیروزی جو بایدن در کنگره آمریکا به باد انتقاد گرفت.

یک منبع مطلع گفت، ترامپ چهارشنبه با معاونش تماس نگرفت تا از شرایط سلامت او بعد از یورش هوادارانش به کنگره در بحبوحه تایید آرای الکترال انتخابات سوم نوامبر اطمینان حاصل کند. این مقام گفت، ترامپ و پنس در ملاقات روز دوشنبه درباره آشوب ها در کنگره صحبت کردند.

این مقام اضافه نمود: آنها تاکید کردند آن کسانی که قانون شکنی کرده و به کنگره حمله ور شدند، کننده جنبش اول آمریکا که 75 میلیون طرفدار دارد، نیستند و متعهد شدند تا به کارشان در مدت باقیمانده ادامه دهند. آنها گفت وگوی خوبی داشتند و درباره هفته پیش رو و بازتاب کار و دستاوردهای چهار سال گذشته صحبت کردند.

ترامپ که هفته گذشته تقلای ناموفقی برای تغییر شکست انتخاباتی خود داشت، از مایک پنس می خواست تا در فرایند تایید آرای الکترال مداخله کند و به حامیانش هم گفت تا به سمت کنگره حرکت کنند. این آشوب پنج کشته بر جای گذاشت. برخی از هواداران ترامپ که در این آشوب ها دست داشتند، از ترور مایک پنس به اتهام خیانت حرف می زدند

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1240

به "ترامپ پایان با مایک پنس آشتی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ پایان با مایک پنس آشتی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید