حکم منع انتشار کتاب افشاگرانه علیه خانواده ترامپ تمدید شد

به گزارش تور اروپا ارزان، یک قاضی حکم ممنوعیت موقت انتشار کتاب برادرزاده دونالد ترامپ را تمدید کرد.

حکم منع انتشار کتاب افشاگرانه علیه خانواده ترامپ تمدید شد

به گزارش گروه بین الملل تور اروپا ارزان، یک قاضی در نیویورک حکم موقت قبلی برای جلوگیری از انتشار یک کتاب افشاگرانه علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا راتمدید کرد.

پایگاه هیل نوشته حکم منع انتشار موقت قبلی قرار بود روزجمعه منقضی گردد. به همین دلیل یک قاضی این حکم را تا روز 13 جولای (دوشنبه همین هفته) تمدید نموده و برگزاری جلسه استماع در دادگاه در این خصوص را هم به همان روز موکول کرد. قرار است

کتاب مورد بحث، کتابی است که مری ترامپ، برادرزاده رئیس جمهور آمریکا نوشته و در آن به افشاگری علیه خانواده عمویش پرداخته است.

او که روان شناس بالینی است و تألیفاتی در این حوزه دارد گفته میخواهد در این کتاب به توضیح این بپردازد که چگونه سال ها تاریکی، کژکاری و شقاوت ها عمویش را به سیاستمداری آن چنان خطرناک تبدیل نموده که اکنون تهدیدی علیه بهداشت، امنیت و ثبات جهان به شمار می رود.

مری ترامپ 55 ساله نخستین عضو خانواده ترامپ است که با نوشتن کتابی درباره اسرار این خانواده از آنها فاصله گرفته است. از ماه گذشته میلادی، خانواده ترامپ به رهبری یکی از برادران کوچک تر دونالد ترامپ کوشش هایی را برای جلوگیری از انتشار این کتاب شروع نموده اند.

هفته گذشته یک قاضی ایالت نیوجرسی حکم توقف موقت انتشار این کتاب را صادر کرد. شاکی این پرونده که خواهان جلوگیری از انتشار این کتاب است رابرت ترامپ، برادر کوچک رئیس جمهور آمریکا و عموی مری ترامپ است.

رابرت ترامپ ادعا می نماید انتشار این کتاب نقض توافقنامه ای محسوب می گردد که برادرزاده اش مری سال 2001 آن را امضا نموده و به موجب آن متعهد به عدم افشای اطلاعات شده است.

قاضی حکم عدم انتشار را تا 13 جولای یعنی یک روز قبل از تاریخ انتشار کتاب تمدید نموده است. پایگاه هیل نوشته که حکم قاضی در واقع از انتشار کتاب جلوگیری نمی نماید بلکه مانع از آن می گردد که مری ترامپ دست کم تا دوشنبه بتواند برای آن تبلیغ انجام دهد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 915

به "حکم منع انتشار کتاب افشاگرانه علیه خانواده ترامپ تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم منع انتشار کتاب افشاگرانه علیه خانواده ترامپ تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید