خانههای دو میلیاردی را در این مناطق تهران پیدا کنید

به گزارش تور اروپا ارزان، خبرنگاران : متقاضیان خرید ملک با بودجه دو میلیارد تومان، می توانند در مناطق مرکزی، غربی و شرقی به جست وجوی ملک در این محدوده قیمتی و کمتر از آن بپردازند.

خانههای دو میلیاردی را در این مناطق تهران پیدا کنید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دنیای اقتصاد، تحقیقات میدانی از شرایط بازار مسکن برای متقاضیانی که سقف بودجه خرید آنها دو میلیارد تومان است، نشان می دهد این املاک در مناطق مختلفی از پایتخت قابل جست و جو هستند. به این ترتیب که متقاضیان این واحدها در مناطق مرکزی، غربی و شرقی می توانند به جست وجوی ملک در این محدوده قیمتی و کمتر از آن بپردازند؛ هر چند قیمت ملک در بعضی محلات قوی در مناطق مختلف بیش از این میزان است. فایل های مورد آنالیز بعضی از ملک های پیشنهادی حاکی از آن است که به طور کلی املاک با قیمت های دو میلیارد تومان و کمتر از آن در مناطق شرقی بیشتر به چشم می خورد. ضمن اینکه نرخ های پیشنهادی در محدوده یک میلیارد تومان نیز در محلاتی از مناطق مرکزی، شرقی و غربی یافت می گردد.

در عین حال حتی از سوی بعضی فروشندگان واحدهای کوچک متراژ یا واحدهای مسکونی میانسال نرخ های کمتر از یک میلیارد تومان هم پیشنهاد شده است. بر این اساس در بین فایل های فروش مناطق شرقی قیمت هایی در محدوده یک میلیارد و 100 میلیون تومان تا 2 میلیارد تومان (به نسبت موقعیت جغرافیایی آنها) دیده می گردد. در مناطق غربی نیز قیمت هایی در محدوده یک میلیارد و 500 میلیون تومان نیز توسط بعضی فروشندگان پیشنهاد شده است. در مناطق مرکزی هم قیمت هایی در محدوده 700 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان نیز به بنگاه های معاملات ملکی معرفی شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1181

به "خانههای دو میلیاردی را در این مناطق تهران پیدا کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانههای دو میلیاردی را در این مناطق تهران پیدا کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید