در مجموع 9 فرودگاه در کانادا پذیرای مسافران بین المللی خواهند بود

به گزارش تور اروپا ارزان، در اطلاعیه روز دوشنبه، 19 جولای، مقامات فدرال تأیید کردند که پروازهای بین المللی مسافربری به زودی در 9 فرودگاه کانادا مجاز به فرود خواهند بود.

در مجموع 9 فرودگاه در کانادا پذیرای مسافران بین المللی خواهند بود

پنج مورد نو که به فهرست فرودگاه های قبلی اضافه شده، عبارتند از: فرودگاه بین المللی هلفکس استانفیلد؛ فرودگاه کبک کانادا فرودگاه بین المللی ژان لوساژ؛ فرودگاه بین المللی مک دونالد-کارتیر اتاوا، فرودگاه بین المللی وینیپگ جیمز آرمسترانگ ریچاردسون و فرودگاه بین المللی ادمونتون.

این علاوه بر چهار فرودگاه کانادا است که پروازهای بین المللی را در سراسر همه گیری پذیرفته اند: فرودگاه بین المللی تورنتو پیرسون؛ مونترآل - فرودگاه بین المللی پیر الیوت ترودو؛ فرودگاه بین المللی کلگری؛ و فرودگاه بین المللی ونکوور.

آژانس بهداشت عمومی خدمات مرزی و حمل و نقل کانادا می گوید که آنها در حال همکاری برای اجرای اقدامات لازم برای استقبال ایمن از مسافران بین المللی هستند که طبق شرایط پیش بینی شده از 9 آگوست قرار است اجرا گردد.

در تاریخ 9 آگوست، شهروندان کاملاً واکسینه شده آمریکایی و مقیمان دائم برای مسافرت های غیرضروری مجاز به ورود به کانادا هستند.

یک ماه یا بعد از آن، در 7 سپتامبر، به شرطی که شرایط کرونای کانادا مطلوب باشد، مسافران کاملاً واکسینه شده از کشورهای دیگر دنیا هم مجاز به ورود خواهند بود.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1554

به "در مجموع 9 فرودگاه در کانادا پذیرای مسافران بین المللی خواهند بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در مجموع 9 فرودگاه در کانادا پذیرای مسافران بین المللی خواهند بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید