ریوالدو: مسی به اینتر نخواهد رفت، شاید مقصد بعدی او یک تیم غیراروپایی باشد

به گزارش تور اروپا ارزان، ستاره برزیلی سابق تیم فوتبال بارسلونا معتقد است که کاپیتان آرژانتینی این تیم راهی اینتر نخواهد شد.

ریوالدو: مسی به اینتر نخواهد رفت، شاید مقصد بعدی او یک تیم غیراروپایی باشد

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، ریوالدو احتمال پیوستن لیونل مسی به اینتر را بسیار ناچیز می داند و پیش بینی می نماید که او به دوران بازیگری اش در بارسلونا ادامه خواهد داد.

طی هفته های اخیر برآورد هایی درباره احتمال ملحق شدن مسی به رونالدو در سری A با پیوستن به تیم فوتبال اینتر اجرا شده است و از عواملی هچون نارضایتی او از عملکرد و سیاست های باشگاه و ناکامی های چند سال اخیر آن در عرصه رقابت های اروپایی به عنوان برای محتمل بودن این اتفاق یاد شده است.

با این وجود ریوالدو بعید می داند که مسی تنها تیم دوران بازیگری اش در اروپا را ترک کند. او گفت: ماسیمو موراتی رئیس اینتر گفت که اگر او بود می توانست لیونل مسی را به اینتر ببرد تا رقابتش با کریستیانو رونالدو را در ایتالیا از سر بگیرد اما من همانطور که همواره ادعا نموده ام، فکر نمی کنم که مسی هرگز بارسلونا را به مقصد تیمی دیگر ترک کند.

مسی در قراردادش با بارسلونا بندی دارد که به او اجازه می دهد به عنوان بازیکن آزاد در تابستان امسال این تیم را ترک کند. با این حال ریوالدو اطمینان دارد که مسی تنها در شرایطی بارسلونا را ترک خواهد نمود که بخواهد دوران بازیگری اش را در قاره ای دیگر ادامه دهد و احتمال پیوستن او به اینتر را رد کرد.

ستاره سابق بارسلونا اضافه کرد: من فکر نمی کنم مسی دلیل برای ترک اسپانیا داشته باشد، مگر اینکه روزی بخواهد با هدف خاتمه دادن به دوران بازیگری اش این کار را بکند که در آن صورت ممکن است با یک تیم چینی یا یکی از تیم های MLS آمریکا قرارداد ببندد. این اتفاق هم اما تنها در شرایطی رخ خواهد داد که او دیگر در کاتالونیا بازیکنی تأثیرگذار نباشد. حتی اگر انتقال به اینتر از نظر اقتصادی برای مسی قابل قبول و مفید باشد، من معتقدم که باز هم این اتفاق رخ نخواهد داد چون برای او تنها مسائل اقتصادی مهم نیست و بیشتر این چیزهایی که گفته می گردد هم بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا اینکه یک سناریوی محتمل باشد.

ریوالدو در خاتمه تأکید کردک مسلماً اینتر هم یک تیم اروپایی عظیم است، در گذشته بازیکنان عظیم زیادی داشته و توانسته جام های زیادی ببرد اما من تصور نمی کنم تا زمانی که مسی در بارسلونا در اوج باشد، این تیم را ترک نخواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 747

به "ریوالدو: مسی به اینتر نخواهد رفت، شاید مقصد بعدی او یک تیم غیراروپایی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریوالدو: مسی به اینتر نخواهد رفت، شاید مقصد بعدی او یک تیم غیراروپایی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید