سخنگوی دولت: 695 میلیارد تومان برای بازسازی منطقه ها زلزله زده خوی اختصاص یافت (بازسازی آپارتمان)

به گزارش تور اروپا ارزان، سخنگوی دولت از اختصاص 695 میلیارد تومان اعتبار به عنوان یاری هزینه های مختلف در حوزه های بازسازی و ساخت مسکن های تخریب شده در زلزله خوی اطلاع داد.

سخنگوی دولت: 695 میلیارد تومان برای بازسازی منطقه ها زلزله زده خوی اختصاص یافت (بازسازی آپارتمان)

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، علی بهادری جهرمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس گزارشی که با حضور استاندار آذربایجان غربی در جلسه هیات دولت درخصوص زلزله خوی ارائه شده بود، بحث و آنالیز های کارشناسی در مجموعه وزارت کشور و سازمان برنامه و بودجه درباره جبران خسارات صورت گرفت و در نهایت اعتبار لازم امروز به تصویب رسید.

وی اضافه کرد: امروز هیات وزیران با اختصاص مبلغ 695 میلیارد تومان یاری هزینه های مختلف در حوزه بازسازی و ساخت و ساز مسکن های تخریب شده، در حوزه اماکن عمومی مانند مدارس یا درمانگاه ها و در حوزه یاری برای تامین بعضی از تسهیلات بانکی برای مسائل ناشی از زلزله مانند تسهیلات ودیعه مسکن و امثال تصویب شد که با سرعت در اختیار استان قرار بگیرد.

بهادری جهرمی خاطر نشان کرد که پیش از این نیز دولت تنخواهی را برای جبران خسارت زلزله های اخیر در این شهرستان اختصاص داده بود.

دبیر هیات دولت بعلاوه گفت: در جلسه امروز هیات وزیران گزارش های متعددی از سوی بخش های مختلف اجرایی در مورد افتتاح ها و اقداماتی که در حوزه های مختلف چون انرژی، بهداشت، ورزش، مسکن و سایر حوزه ها که در دهه فجر افتتاح شده یا در دست انجام است، ارایه شد که بخش زیادی از جلسه امروز هیات دولت را به خوداختصاص داد.

بهادری جهرمی ادامه داد: آیین انتخاب کتاب سال جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور رئیس جمهور برگزار می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 بهمن 1401 بروزرسانی: 20 بهمن 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 2010

به "سخنگوی دولت: 695 میلیارد تومان برای بازسازی منطقه ها زلزله زده خوی اختصاص یافت (بازسازی آپارتمان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی دولت: 695 میلیارد تومان برای بازسازی منطقه ها زلزله زده خوی اختصاص یافت (بازسازی آپارتمان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید