شازده ارسلان برای کارگردان سریال بانوی عمارت چه نوشت؟

به گزارش تور اروپا ارزان، حسام منظور بازیگر نقش شازده ارسلان همزمان با قسمت آخر سریال بانوی عمارت متنی را برای کارگردان این اثر در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

شازده ارسلان برای کارگردان سریال بانوی عمارت چه نوشت؟

به گزارش خبرنگار،همزمان با قسمت آخر سریال بانوی عمارت حسام منظور بازیگر نقش شازده ارسلان در صفحه شخصی خود پیامی برای عزیزالله حمید نژاد کارگردان سریال نوشت:

اکنون که بانوی عمارت به سرانجام خود رسیده، سخن از مردی که با تمام جسم و جان، خود را وقف ساخت این اثر کرد را امری ضروری می دانم. اگر فیلمنامه خارق العاده احسان جوانمرد را به مثابه یک نقشه گنج فرض کنیم، این عزیز حمید نژاد بود که با یک دکوپاژ مهندسی شده و رهبری تمام عیار و جانانه تیم بانوی عمارت را به هدف خود رساند. کارگردانی که با آثار ماندگاری که در گذشته خلق نموده، تسلط خود بر زبان سینما و ایجاد میزانسن های متفاوت را به رخ کشیده است. رویکرد او در راهنمایی بازیگر ستودنی است و قطعا کار با او برای هر بازیگری لذت بخش، چرا که مانند یک مربی کاربلد، زمین بازی را برای بازیگر عیان نموده و بازیگر را در آن زمین آزادانه به حرکت در می آورد. شاید به یک معنی سینما حمید نژاد یادآور همین مفهوم باشد: آزادمنشی در فکر و انسان مداری در دکوپاژ. حسام منظور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 269

به "شازده ارسلان برای کارگردان سریال بانوی عمارت چه نوشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شازده ارسلان برای کارگردان سریال بانوی عمارت چه نوشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید