طلایی: بدنساز استقلال به کشتی گیران می گفت چیپس و نوشابه بخورند

به گزارش تور اروپا ارزان، اگر با هر کسی دعوا داری، نباید از دیگران خرج کنی. نگران مسئله خودم نیستم، بلکه به خاطر کشتی گیرانی که جریمه شده اند می گویم، بالاخره فدراسیون کشتی مرجعی خواهد بود که حرف ما را بشنود و حرف حساب را بداند. استقلال بچه ها را چون کشتی گرفته اند جریمه نموده است.

طلایی: بدنساز استقلال به کشتی گیران می گفت چیپس و نوشابه بخورند

مدیرفنی استقلال نسبت به جریمه خود و جمعی از کشتی گیران این تیم واکنش نشان داد و گفت: مربی بدنساز تیم بعد از وزن کشی به بچه ها می گفت چیپس و نوشابه بخورند!

محمد طلایی در گفت و گو با تسنیم در واکنش به خبر اعلام شده از سوی استقلالی ها مبنی بر جریمه هفت کشتی گیر و دو عضو کادرفنی این تیم گفت: استقلال از دید خودش ما را جریمه نموده، ما هم با ادله خودمان از آنها شکایت می کنیم. هم رضا یزدانی و هم نصیری می دانند از این تیمی که نایب قهرمان لیگ شد، غیر از علی سوادکوهی و پهلوان جابر صادق زاده که خودش دوست داشت برای استقلال کشتی بگیرد، همه کشتی گیران این تیم را ما آوردیم. هادی حبیبی با آنها توافق کرد، چون رضا یزدانی می خواست تیم بدهد و آنها کشتی گیر نداشتند و اسپانسر ما هم دچار مشکل شده بود.

وی با تاکید بر اینکه همچنان روی حرف و اصول خود پایبند است، اضافه نمود: تا آخر عمرم هم حرفم همین است، اگر با هر کسی دعوا داری، نباید از دیگران خرج کنی. نگران مسئله خودم نیستم، بلکه به خاطر کشتی گیرانی که جریمه شده اند می گویم، بالاخره فدراسیون کشتی مرجعی خواهد بود که حرف ما را بشنود و حرف حساب را بداند. استقلال بچه ها را چون کشتی گرفته اند جریمه نموده است! همه جا وقتی یکی کشتی نمی گیرد جریمه می گردد اما اینجا حاج آقانیا چون روی تشک رفته، باشگاه جریمه اش نموده است.

طلایی گفت: دو قسط از قراردادم را گرفته ام، اما از ابتدا اصلا صحبت پول نبود و ما رفاقتی دور هم جمع شدیم. بعد اسم رضا یزدانی وسط آمد. کشتی گیران به احترام ما به استقلال آمدند. این بچه ها به خاطر ما به دریاچه ارومیه آمده بودند و گفتیم نباید آنها ضرر نمایند و با تیم دیگری در مسابقات شرکت کنیم. اولویت ما این بود که بچه ها بدون تیم نمانند. برای سال آینده قطعاً اسپانسر خوبی خواهیم داشت که آخر اینگونه نگردد. نصیری بهتر از هر کسی می داند این تیم را چه کسی جمع نموده، زمانی که جزو 4 تیم آمدیم صحبت از پاداش به تیم بود، این هم جایزه شان بود که به ما دادند.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به اتفاقاتی که در استقلال رقم خورد، اعلام کرد: اگر با فدراسیون مشکل دارم باید خودم تنهایی آن را حل کنم، نباید به کشتی که ضربه بزنم. این همواره عقیده من هست، چه بسا زمانی که یزدانی خرم آمد، در مقطعی ساکم را جمع کردم و به رودهن رفتم و آنجا کشتی گیران تمرین می دادم. اگر امروز هم زیاد حرف نمی زنم به خاطر کشتی است، وگرنه حرف زیاد است. داخل خانواده نشست بگذارند ما هم همه چیز را می گوییم، جایی که حرف ها بیرون از خانواده نرود. حرف من این است آیا کسی که کشتی گرفته باید جریمه گردد؟ فدراسیون کشتی در این ایام کرونا پای همه چیز ایستاد و مسابقه برگزار کرد، آیا باید با کشتی ندریافت همه چیز را زیر سوال برد؟ تصمیم استقلال غیرکارشناسی بود، من هم شکایت خودم و بچه ها را پیگیری می کنم و یکی از استقلالی ها باید فنی جوابگو باشد.

طلایی با تاکید بر اینکه مربی بدنسازی که در کنار تیم قرار گرفته بود، توصیه های عجیبی به کشتی گیران داشت، گفت: استقلالی ها یک مربی بدنساز آورده بودند که بعد از وزن کشی به بچه ها می گفت چیپس و نوشابه بخورند. او این حرف را به سرمایه های مملکت می گفت. من به بچه ام چیپس و نوشابه نمی دهم، بعد به کشتی گیری که وزن کم نموده بعد از وزن کشی بگویم چیپس و نوشابه بخورد؟ این را در تمام سال هایی که در تیم ملی بودم، تا کنون نشنیده و ندیده بودم. همان وقت هم به این موضوع اعتراض کردم. این کار هرگز کارشناسی نیست و تا حالا ندیده ام هیچ کجای جهان چنین چیزی بگویند. باشگاه استقلال! چطور می توانی کشتی گیری که به وظیفه اش که کشتی دریافت است، عمل نموده را جریمه کنی؟

سرمربی تیم ملی نوجوانان گفت: از رئیس فدراسیون کشتی می خواهم در اتاق دربسته حرف های ما را بشنود تا تعیین گردد تمام این خط ها از طرف چه کسی بوده است. این جمله هم از من به یادگار بماند که ورزش پهلوانی که در آن حرمت بزرگتر و کوچکتری رعایت نگردد، نباشد بهتر است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1252

به "طلایی: بدنساز استقلال به کشتی گیران می گفت چیپس و نوشابه بخورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلایی: بدنساز استقلال به کشتی گیران می گفت چیپس و نوشابه بخورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید