(عکس) محرومیت سنگین بیخ گوش باشگاه لیگ برتری

به گزارش تور اروپا ارزان، ایزد سیف الله پور درباره شکایت خود از باشگاه پارس جنوبی جم گفت: این پرونده برای دو سال پیش است. زمانی که پارس جنوبی در لیگ های دسته های دوم و اول بود، اعضای این تیم به هتلی می آمدند و مسئله ای هم وجود نداشت، اما آنها با صعود تیم به لیگ برتر در پرداخت هزینه ها دچار مشکل شدند. ما به پارس مهلت دادیم که پشت گوش انداختند تا اینکه بدهی آنها به حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان رسید.

(عکس) محرومیت سنگین بیخ گوش باشگاه لیگ برتری

وی با اشاره به قول های داده شده برای پرداخت مبلغ مورد نظر شرح داد: زمانی که بهرام رضاییان مدیرعامل پارس جنوبی بود، قول دادند این مبلغ را پرداخت کنند. سال گذشته هم نامه نگاری کردند و گفتند پول را پرداخت می کنیم. این فصل 4 میلیارد تومان به حساب پارس جنوبی واریز شد و قرار بود پول ما پرداخت شود که این اتفاق رخ نداد. پس از اینکه دیدیم تمایلی به پرداخت پول ندارند، از باشگاه شکایت کردم و علیه آنها حکم گرفتیم.

با این حکم، شش امتیاز از پارس جنوبی در ادامه لیگ نوزدهم کسر می شود و آنها از دو پنجره جابجاییی محروم می شوند. سیف الله پور ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: با حضور مرادی در باشگاه پارس جنوبی، باز هم تمایلی برای پرداخت این بدهی وجود نداشت که باشگاه از جابجایی محروم شد. پس از آن افاضلی با من صحبت کرد و من به پارس جنوبی فرصت دادم. باشگاه چکی به تاریخ 22 بهمن 98 نزد کمیته مشخص شرایط گذاشت که پاس نشد.

وی با اشاره به نشست برگزار شده با حضور مدیران فدراسیون فوتبال درخصوص این پرونده گفت: بهاروند و شیعی، جلسه ای با مرادی داشتند که سرپرست باشگاه پارس جنوبی قول داد این مبلغ پرداخت شود. باز هم این اتفاق نیفتاد و اکنون بازیکنان جدید پارس جنوبی اجازه بازی نخواهند داشت و شش امتیاز از این تیم کسر می شود.

وی با بیان اینکه مشکل از حضور مدیران غیرفوتبالی است، گفت: این پول برای سه سال پیش بوده و در همین امسال، یک بار 4 میلیارد تومان و یک بار مبلغ 10 میلیارد تومان از طرف وزارت نفت به پارس جنوبی تعلق گرفت. من نمی خواهم اتفاق بدی برای پارس جنوبی رخ دهد، اما تمایلی از سوی مدیران ارشد استان بوشهر، هیئت فوتبال جم و باشگاه پارس جنوبی برای پرداخت بدهی خودم نمی بینم. امسال دو تیم بوشهری در خطر سقوط هستند که نمی خواهم اتفاقی از سوی من بیفتد، اما گوش شنوایی وجود ندارد.

سیف الله پور احکام صادره درباره محرومیت پارس جنوبی از جابجایی را در اختیار تسنیم قرار داد و در ادامه گفت: من دو بار علیه پارس جنوبی حکم گرفتم و نامه کسر امتیاز از پارس جنوبی را فردا (شنبه) می گیرم. باشگاه در مرتبه اول تعهد داد که پولم را بدهد که چنین کاری نکرد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 804

به "(عکس) محرومیت سنگین بیخ گوش باشگاه لیگ برتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) محرومیت سنگین بیخ گوش باشگاه لیگ برتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید