قرارداد همکاری بین دانشگاه های علم و فرهنگ و IMC اتریش منعقد شد

به گزارش تور اروپا ارزان، قرارداد همکاری مشترک بین دانشگاه های علم و فرهنگ و IMC اتریش منعقد شد.

قرارداد همکاری بین دانشگاه های علم و فرهنگ و IMC اتریش منعقد شد

به گزارش تور اروپا ارزان، به منظور توسعه دوره های تخصصی و با هدف ورود دانش تئوری و مهارت های عملی در بخش گردشگری و هتل داری به کشور، دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه IMC اتریش قرارداد همکاری امضا کردند.

به موجب این قرارداد، اعضای هیئت علمی و دانشجویان ارشد و دکتری رشته های گردشگری و هتل داری در دوره های اکوتوریسم، گردشگری ورزشی، گردشگری فرهنگی، مدیریت مقصد، گردشگری سلامت، فناوری اطلاعات، ارتباطات و مدیریت هتل داری به صورت تئوری و نظری آموزش های تکمیلی و مهارتی را طی نموده و برای تدریس در کالج بین المللی گردشگری ایران و اتریش تربیت خواهند شد.

پروفسور آنسفلنر، رئیس دانشگاه IMC درجریان بازدید از دانشگاه علم و فرهنگ و انعقاد این قرارداد گفت: بیش از 98 درصد فارغ التحصیلان رشته های گردشگری و هتل داری دانشگاه IMC در مراکز گردشگری و هتل های کشورهای عضو اتحادیه اروپا شاغل هستند و دوره های مهارتی این دانشگاه از نظر اشتغال مورد توجه است.

وی با اشاره به مشترکات دانشگاه های علم و فرهنگ و IMC گفت: توجه مستمر هر دو دانشگاه به مقوله کارآفرینی، اهمیت اشتغال زایی با توجه به احتیاج جامعه، غیردولتی بودن و برخورداری از دانشکده گردشگری در هر دو دانشگاه از نکات موثر و مهم در این همکاری محسوب می گردد.

سعید هاشمی رئیس دانشگاه علم و فرهنگ نیز گفت: در پی انعقاد تفاهم نامه مشترک همکاری در تیرماه امسال در دانشگاه IMC اتریش، علاوه بر تبادل استاد و دانشجو و برگزاری کنفرانس ها و نمایشگاه های مشترک، تربیت مدرس یکی از بندهای پیش بینی گردیده این تفاهم نامه بود که نخستین قرارداد برای تربیت مدرس با هدف انتقال دانش و مهارت روز جهان در بخش های گردشگری و هتل داری در فاصله ای کمتر از دو ماه منعقد شد و این امر حاکی از عزم جدی طرفین برای عملیاتی شدن بندهای تفاهم نامه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، وی در انتها اظهار کرد: براساس این قرارداد، همکاری دو دانشگاه در طی مدت پنج سال و به صورت انحصاری برای دانشگاه علم و فرهنگ پیش بینی گردیده است که این امر باعث خواهد شد تا امکان ارائه دوره ها توسط مدرسان آموزش دیده به کشورهای منطقه از جمله تاجیکستان، آذربایجان، افغانستان و... نیز فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 150

به "قرارداد همکاری بین دانشگاه های علم و فرهنگ و IMC اتریش منعقد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد همکاری بین دانشگاه های علم و فرهنگ و IMC اتریش منعقد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید