قهرمان آمریکایی: خسته که می شوم فقط به یک ایرانی فکر می کنم!

به گزارش تور اروپا ارزان، دیوید تیلور به رقابت دوباره با حسن یزدانی در مسابقات جهانی صربستان واکنش نشان داد.

قهرمان آمریکایی: خسته که می شوم فقط به یک ایرانی فکر می کنم!

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از flowrestling، دیوید تیلور قهرمان جهان و المپیک خودش را برای حضور در رقابت های جهانی بلگراد آماده می نماید جایی که خیلی ها منتظر نبرد حساس دیگری بین او و حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم هستند.

دیوید تیلور در صحبت هایی درباره آخرین شرایط خود و قهرمانی در المپیک صحبت کرد و گفت: درباره المپیک بخواهم بگویم مثل رسیدن به یک قله است. خیلی کوشش زیادی کردم تا به موفقیت رسیدم. شما در اوج جهان قرار می گیرید که فوق العاده است. الان شاید آسان به نظر برسد، تمرین آسان به نظر برسد ولی وقتی برگردید و به عقب نگاه کنید می فهمید اصلا آسان نیست. در آن موقع خیلی زمان و انرژی از من گرفته شد.

او ادامه داد: بعد از آن رقابت های جهانی نروژ را داشتم که خیلی خودم نبودم و عواملی بودند که روی عملکرد من تاثیر داشتند. من تا ملاقات فینال کاملا مسلط بودم نه تنها در روش کشتی گرفتن بلکه احساسی و فکری. در ملاقات نهایی یزدانی بسیار انگیزه داشت چرا که 7 هفته پیش فینال المپیک را باخته بود. او یک برنامه مبارزه یکدستی داشت. برای من ناراحت کننده بود. ولی کسب قهرمانی در المپیک و نقره جهانی در زمان کوتاه اتفاق خیلی بزرگی است که رخ داد ولی از نظر ذهنی یا شاید هم تمرینی آنقدر شرایط خوبی نداشتم که بتوانم در هر دو رویداد طلا بگیریم.

او در ادامه صحبت های خود گفت: بعد از مسابقات المپیک خیلی چیزها در زندگی داشتم که به خاطر حضور در المپیک آنها را برای مدتی کنار گذاشته بودم و بعد از المپیک آغاز به از سرگیری کارها و مسئولیت هایم کردم. یک روز بعد از بازگشت از جهانی، فعالیت مالی و کارهایم را از سر گرفتم. زندگی من وارد یک منظره تازه شد. همسرم 8 ماهه باردار بود. کارهای زیادی داشتم درست مثل کشتی گرفتن، در زندگی هم باید خیلی از موانع را از سر کار بردارید. قهرمان المپیک شدن و در این موقعیت بودن یک موهبت است و باید شما بتوانید آن را مدیریت کنید. اعتراف می کنم من هنوز کاملا یاد نگرفتم مدیریت کنم و در حال یاد گرفتن هستم. همسرم هم خیلی به من یاری می نماید تا تنها روی هدفم تمرکز کنم. در واقع باید بگویم که همسرم علت تمام موفقیت هایم است.

تیلور درباره حسن یزدانی نیز گفت: یزدانی همواره برترین رقیب و کشتی گیر در برترین تورنمنت ها در زندگی من بوده است. برای رسیدن به اوج و طلا باید برترین ها را ببرید و من از اینکه چنین ورزشکاران و کشتی گیران با استعداد و توانمندی سر راه من هستند خیلی خوشحالم. گاهی خسته می شوید و شرایط برای شما سخت می گردد اما وقتی به این افراد فکر می کنید انگیزه می گیرید. او هم مثل من خیلی انگیزه دارد و کوشش می نماید. در المپیک توکیو می خواست اولین کشتی گیر ایرانی گردد که دو طلای المپیک کسب می نماید اما مدال به من رسید. مطمئن هستم در بلگراد نیز با 100 درصد توان ظاهر می گردد و باید من بتوانم در همان سطح او باشم. قطعا مبارزه ما در بلگراد هم خیلی نزدیک و حساس خواهد شد. من در کشتی به هر چی که رسیدم او هم رسیده است و من مجبورم برای رقابت با او در برترین شرایط خودم باشم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 مرداد 1401 بروزرسانی: 24 مرداد 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1922

به "قهرمان آمریکایی: خسته که می شوم فقط به یک ایرانی فکر می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان آمریکایی: خسته که می شوم فقط به یک ایرانی فکر می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید