7 حقیقت مهم درباره کانادا

به گزارش تور اروپا ارزان، اگر در حال تدارک برنامه سفر با تور کانادا هستید، تصمیم دارید برای دریافت ویزای تضمینی کانادا اقدام کنید و یا می خواهید اطلاعات مهم و جالبی را درباره کانادا، دومین کشور بزرگ جهان کسب کنید، در این مطلب از وبلاگ آژانس خبرنگاران، در کنارتان خواهیم بود. در ادامه از 7 حقیقت مهم کانادا از جمله، نمادهای مهم کانادا، غذای ملی، ورزش های ملی، اختراعات جالب و… گفته ایم که دانستن آن برای کسانی که پس از دریافت ویزای کانادا، به این سرزمین سفر می نمایند می تواند جذاب، مفید و کاربردی باشد.

7 حقیقت مهم درباره کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

چرا باید درباره مقصدمان بدانیم؟

دریافت ویزای کانادا، سفر به کانادا و کسب تجربیات گوناگون در این کشور ، می تواند یکی از زیباترین رویدادهای زندگی تان باشد، اگر با دانش، مطالعه و استفاده از تجربیات افراد مطلع پیش بروید. کانادا کشوری پهناور، چند ملیتی و چند فرهنگی است و در زمینه های گوناگونی صاحب دستاوردهای ویژه است. این دستاوردها گاه، طبیعی هستند و به دلیل راهکارهایی که کانادا در جهت حفاظت از آنها به کار برده مورد توجه اند. گاه فرهنگی است و دانستن آنها می تواند به سفرتان در کشور کانادا رنگ و بوی دیگری بدهد و شما را به سمت تجربه های نو بفرستد؛ گاه اجتماعی و علمی است که اطلاع از آنها شما را در نگاه کانادایی ها افرادی مطلع جلوه می دهد و می تواند شرایطی را برای ارتباطات بیشتر، یافتن دوستان جدید و کسب تجربه هایی نو ایجاد کند. به همین دلیل آژانس خبرنگاران که سال هاست تجربیات بسیار موفقی در زمینه دریافت ویزای تضمینی کانادا دارد، در این مطلب برایتان از نکات مهمی گفته است که مطلعی به آن، سفرتان را بیش از پیش جذاب و منحصربه فرد خواهد نمود.

1- کانادا، سرزمین اختراعات

در تاریخ کانادا، ثبت اختراعات مهمی وجود دارد که آوازه آنها به سرزمین های دیگر نیز رسیده است و تقریبا تمام مردم دنیا با آنها آشنا هستند. برای مثال ورزش بسکتبال توسط یک پزشک کانادایی که در آمریکا تحصیل می کرد اختراع شد. این پزشک به دنبال اختراع ورزشی بود که دانشجویان بتوانند در فصل زمستان و در سالن های سرپوشیده آن را انجام دهند، به صورت گروهی باشد و هیچگونه برخوردهای سخت فیزیکی در آن وجود نداشته باشد.

از دیگر اختراعات مهم کانادایی ها گوشی های هوشمند بلک بری است که شرکت سازنده آن در حدود بیست سال پیش در استان انتاریو کانادا شروع به کار کرد و گوشی هایی را ارائه داد که تا سال ها رقیب سرسخت اپل و دیگر شرکت های مطرح بود.

علاوه بر این دو اختراع شاخص، آی مکس، موتور جستجو، باطری قلیایی، باطری لیمیتی، نفت سفید و… نیز توسط کانادایی ها اختراع شده اند.

2- سرزمین دریاچه ها

با دریافت ویزای کانادا همراه با آژانس خبرنگاران به سرزمینی سفر می کنید که بیشترین دریاچه های دنیا (حدود 2 میلیون) در آن است و بالاترین حجم آب شیرین دنیا را دارد. تعداد زیاد دریاچه ها به کانادا مناظر چشم نوازی بخشیده که نه تنها در فصول گرم، بلکه در فصول سرد سال نیز، جذاب و رویایی هستند و انجام ورزش های زمستانی در آنها رواج دارد.

3- جمعیت چند فرهنگی کانادا

اولین مهاجران کانادا در قرن هفدهم میلادی، از بریتانیا و فرانسه، خودشان را به این کشور رسانده اند. امروزه بیش از یک پنجم جمعیت کانادا از مهاجران تشکیل شده است که بیشترین آنها از کشورهای جنوب آسیا، به کانادا مهاجرت نموده اند. علاوه بر آنها، ساکنان کشورهایی چون فیلیپین، آمریکای لاتین، خاورمیانه، چین، ژاپن، کره و… نیز در کانادا زندگی می نمایند. کانادا اولین کشور دنیا است که سیاست های چند فرهنگی را تصویب نموده و در سال 1988 بودجه ای را تخصیص داد تا مراکز فرهنگی گوناگونی تشکیل گردد و فرهنگ های گوناگون در ذهن نسل های بعدی مهاجران کانادا، از بین نروند. اگر شما هم مایل هستید این مراکز فرهنگی را از نزدیک ببینید، می توانید با آژانس خبرنگاران تماس گرفته، با بخش خدمات مشاوره رایگان ویزای تضمینی کانادا خبرنگاران مصاحبه کنید و اولین گام برای دریافت ویزای کانادا خود را بردارید.

4- پوتین، غذای ملی کانادایی

پس از دریافت ویزای تضمینی کانادا همراه با آژانس خبرنگاران به یکی از رستوران های قدیمی کانادا بروید و حتما پوتین را امتحان کنید.

پوتین درواقع یک پیش غذای خوشمزه و معروف کانادایی است. غذایی که از دهه 1950 در کبک کانادا طبخ می گردد و از ترکیب سیب زمینی، پنیر موزارلا و آب گوشت یا مرغ به دست می آید. اگرچه معین نیست برای اولین بار چه کسی پوتین را طبخ نموده است اما این غذا برای کانادایی ها بیش از یک وعده غذایی اهمیت دارد.

5- هاکی ورزش ملی کانادایی

اصل و ریشه هاکی روی یخ از کانادا آمده، این ورزش برای کانادایی ها بسیار مهم است و درواقع آنها عاشق هاکی روی یخ می باشند. ارزش این ورزش تا جایی است که نمایش بازی هاکی تیم ملی کانادا بیشترین تعداد تماشاگر تلوزیونی را به خود اختصاص داد و در سال 2014 کسب رتبه اول توسط تیم هاکی کانادا در المپیک زمستانی چین، موجب شعف بسیار زیاد در بین کانادایی ها شد. اگر شما هم به دیدن بازی های هاکی کانادا علاقه مندید، می توانید با آژانس خبرنگاران تماس بگیرید، از خدمات مشاوره رایگان ویزای کانادا بهره مند شوید و تمام مراحل دریافت ویزای کانادا خود را به ما بسپارید.

6- نمادهای مهم در کانادا

برگ افرا، که از سال 1965 در میانه پرچم کانادا جای گرفته است، یکی از مهم ترین نمادهای کانادایی محسوب می گردد. درخت افرا که گیاهی مقاوم و دارای گیاهان پهن برگ است، در مناطق گوناگونی از کانادا می روید. در مجموع خاک کانادا میزبان 13 نوع درخت افرا می باشد که وجودشان برای محیط زیست، اقتصاد و گردشگری بسیار لازم است. از سوی دیگر در کانادا نوشیدنی جالبی به نام شربت افرا فراوری می گردد و شیره درخت افرا نیز مصرف خوراکی دارد.

یکی دیگر از نمادهای مهم کانادا سمور آبی است. حیوانی که در دوران استعمار با تجارت پوستش معروف شده بود اما از سال 1975 به عنوان حیوان ملی کانادا محسوب می گردد. سمورهای آبی در کانادا نمادی از خوش شانسی هستند و حفظ زیست گاه های آنها بسیار اهمیت دارد. جالب است بدانید نماد دانشگاه معروف ام آی تی که در ماساچوست آمریکا قرار گرفته است نیز، سمور آبی است.

7- تلفیق دموکراسی و سلطنت در کانادا

حکومت در کانادا یک نظام پادشاهی- دموکراسی است. در حال حاضر الیزابت الکساندرا مری یا الیزابت دوم (ملکه بریتانیا) رئیس کشور کاناداست و به جز او دو مجلس سنا و عوام، دولت فدرال، دولت های ایالتی و فرماندار کل که نماینده ملکه است، در گرداندن حکومت کانادا نقش دارند. نکته قابل توجه آن است که نقش ملکه در حکومت داری بیشتر تشریفاتی است و او دارای اختیارات اجرایی یا مسئولیت های سیاسی نمی باشد. در نتیجه دولت ها، فرمانداران و مجلس ها هستند که تصمیم ها را برای سرزمین اتخاذ می نمایند. سفر به کشوری که به این شکل اداره می گردد می تواند جالب و دارای نکاتی قابل تامل باشد. اگر شما جز آن افرادی هستید که شناخت شیوه های حکومت داری برایتان جذاب و ارزشمند است، می توانید با خبرنگاران تماس بگیرید و برای دریافت ویزای کانادا روی ما حساب کنید.

کانادا سرزمین شگفت انگیزی است که برای دیدن آن باید ابتدا ویزای کانادا داشته باشید. آژانس خبرنگاران با سال ها تجربه در امر دریافت ویزای تضمینی کانادا می تواند از اولین تا آخرین مرحله دریافت ویزای کانادا کنارتان باشد. به این منظور خدمات خبرنگاران به توضیح زیر است:

  • مشاوره رایگان ویزای کانادا، تکمیل مدارک و فرم ویزای کانادا، ثبت اطلاعات آنلاین در سایت اداره مهاجرت کانادا
  • انجام واریزی وجه سفارت
  • دریافت وقت سفارت
  • دریافت وقت انگشت نگاری یا بایومتریک کانادا
  • ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت

برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات خبرنگاران برای ویزای کانادا، لطفا با تلفن های 0000 8888- 021 و 43309- 021 تماس حاصل بفرمایید. مشاوران خبرنگاران برای پاسخگویی، ارائه مشاوره رایگان ویزای کانادا و انجام تمام مراحل دریافت ویزای کانادا در خدمت شما هستند.

منبع: ستاره ونک
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 639

به "7 حقیقت مهم درباره کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 حقیقت مهم درباره کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید