مردان و زنان متولد تیر ماه چه شخصیتی دارند؟

به گزارش تور اروپا ارزان، بزرگترین ایراد و اشتباه متولد تیر ماه، بی دقتی است. زیرا او به سخنان شما خوب گوش نداده و درک اشتباهی دارد. متولدین تیر ماهی، بسیار خجالتی هستند. آن ها به دلیل کم رویی و خجالتی بودن بیان احساسات خود به دوستان و نزدیکان ناتوان هستند.

مردان و زنان متولد تیر ماه چه شخصیتی دارند؟

مرد متولد تیر، کینه ای است و اگر در حق او ناحقی و بدی گردد، هرگز بدی ها را فراموش نمی نماید و با به یاد آوردن بدی ها عصبانی و خشمگین شده و یا دلش به درد می آید و در فکر انتقامجویی می باشد.

شاید مهم ترین خصوصیت مردان متولد تیرماه عدم ثبات هیجانی باشد. این افراد را نمی توان به راحتی پیش بینی کرد. گاهی اوقات به شدت مهربان و خوش برخورد هستند و گاهی اوقات سرد و نامهربان. علت این موضوع را تأثیر زیاد ماه بر آن ها عنوان نموده اند. به علت این که ماه موجب جزر و مد و بالا و پایین رفتن آب می گردد فرض نموده اند که این افراد نیز در زندگی خود تحت تأثیر ماه عمل می نمایند و از نوسانات هیجانی رنج می برند.

مرد متولد تیر نه تنها هرگز به کسانی که نمی شناسد، اعتماد نمی نماید بلکه در زندگیش مطالبی وجود دارند که هیچ وقت کسی به آن ها وقوف پیدا نخواهند کرد، حتی نزدیک ترین دوستان یا همسرش. شناختن او مستلزم صبر بسیار و زمان دراز است.

زنان متولد تیر ماه آشپزی قابل، مادری بی نظیر، با وفا، نجیب، گاهی اوقات خسیس، در شب های مهتابی عاشق، در دوران مادری یک زن کم نظیر، متنفر از انتقاد، شکیبا و دارای از خود گذشتگی فراوان هستند. آن ها اگر مورد تمسخر قرار گیرند به شدت آزرده خاطر می شوند و تحمل طرد شدن را ندارند.

زنان تیر ماهی معمولا دارای قدی میانه و بعضاً بلند بالا، سرخ رو، نیک سیرت و پاکدامن، شکیبا کمی جسور هستند. ایشان اگر در زندگی با مشکل و مصیبتی روبرو شونده ناگزیر به توسل به خداوند و صبر و تحمل هستند.

زنان تیرماهی در روز های ابری و بارانی، اندوهگین و کسل می شوند و پس از در آمدن خورشید کاری می نمایند تا پا به پای او غرق شادی بشوید.

شاید شما دوست نداشته باشید که این حقیقت را بشنوید، ولی در برابر یک زن تیر ماهی مدت ها بلاتکلیف می مانید و در آخر نیز نخواهید فهمید که وی دختری سر به زیر و ساکت است یا پرخاشگر و پرهیاهو می باشد. زنان تیر ماهی اغلب نگران هستند که نکند دیگر مجذوب کننده و خوش هیکل نباشند یا کم حافظه شده اند بنابراین بهتر است همواره از او تعریف و تمجید کنید. بعلاوه از دیگر ترس های وی این است که نکند دیگر مورد علاقه شما نباشد و شما باید خیلی بیشتر از زن های دیگر به وی ابراز احساس نمایی تا نتیجه مثبت آن را ببینید.

علاقه یک زن تیر ماهی به فرزندهایش آنقدر زیاد است که پس از تولد اولین فرزند، شوهر وی حس می نماید که دیگر مانند گذشته مورد علاقه همسرش نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 29 خرداد 1401 بروزرسانی: 29 خرداد 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1871

به "مردان و زنان متولد تیر ماه چه شخصیتی دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردان و زنان متولد تیر ماه چه شخصیتی دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید