احتیاج سازمان انتقال خون گیلان به همه گروه های خونی

به گزارش تور اروپا ارزان، سازمان انتقال خون استان گیلان برای تامین خون های مورد احتیاج بیماران به همه گروه های خونی شامل AB مثبت و منفی، A مثبت و منفی، B مثبت و منفی و O مثبت و منفی احتیاج دارد.

احتیاج سازمان انتقال خون گیلان به همه گروه های خونی

به گزارش تور اروپا ارزان به نقل از ایرنا، مدیرکل سازمان انتقال خون گیلان گفت: انتقال خون با توجه به بحث شیوع کرونا، هنوز احتیاجمند به همه گروه های خونی است و اکنون به همکاری نوعدوستانه همه گروه های خونی مردم استان احتیاجمندیم.

بابک پاکدل خوش اخلاق اظهار کرد: با توجه به اینکه احتیاج به خون احتیاجی ضروری، روزانه و همیشگی است، از افراد واجد شرایط اهدای خون و اهدانمایندگان مستمر دعوت می گردد که برای اهدای خون به پایگاه های انتقال خون استان گیلان مراجعه نمایند.

وی اضافه نمود: فاصله گذاری اجتماعی در پایگاه های انتقال خون مورد تاکید است و این مهم به طور جدی رعایت شده به طوری که فاصله تخت های اهدانمایندگان خون مناسب است و این فاصله گذاری مشمول سالن انتظار نیز است.

مدیرکل سازمان انتقال خون گیلان بیان نمود: از مردم می خواهیم که در منزل بمانند و جز موارد اضطراری از منزل خارج نشوند، اما باید بگوییم که اهدای خون هم یک اضطرار است و مردم برای انجام این عمل نوعدوستانه و خداپسندانه از منزل خارج شوند و به پایگاههای انتقال خون مراجعه نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 765

به "احتیاج سازمان انتقال خون گیلان به همه گروه های خونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتیاج سازمان انتقال خون گیلان به همه گروه های خونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید