خاتمه تصویربرداری جشن سربرون

به گزارش تور اروپا ارزان، تهیه کننده جشن سربرون با بیان اینکه محتمل است این اثر خرداد ماه سال آینده به آنتن برسد، گفت: درباره افزایش بودجه 56 درصدی صداوسیما جمله ای نقل کردم که منجر به سوء تفاهم شده است.

خاتمه تصویربرداری جشن سربرون

حسن نجاریان، روز شنبه در تبادل نظر با ایرنا با اعلام این که تصویربرداری دو روز پیش به اتمام رسیده، گفت: آخرین لوکیشن اصلی جشن سربرون، شهرک غزالی بود و پس از آن حدود پنج روز در بیابان های خاوران مشغول کار شدیم و سکانس های جنگ سایه سر را ضبط کردیم. الان درگیر مراحل پس از تصویربرداری هستیم و باید با گروه های مختلف تسویه حساب اقتصادی کنیم.

وی با بیان این نکته که جلوه های ویژه سریال خیلی زیاد و زمان بر است، اضافه نمود: احتمالا این مرحله حدود دو سه ماه طول بکشد. با توجه به این که سریال ما عید و ماه رمضان پخش نمی گردد، شاید خرداد سال آینده به آنتن برسد. البته هنوز زمان پخش آن قطعی نشده است.

تهیه نماینده جشن سربرون اضافه نمود: این سریال را با شرایط بسیار سخت کرونایی توانستیم تمام کنیم. این اثر دو بار برای کرونا، یک بار برای آسیب دیدگی بازیگر اصلی و یک بار به خاطر مسائل اقتصادی متوقف شد. امیدوارم سریالی باشد که ارزنده محسوب گردد و خستگی از تن همه عوامل همه دربیاید.

نجاریان با اشاره به نکته ای درباره بودجه صداوسیما، تاکید نمود: جمله ای از من درباره افزایش بودجه 56 درصدی صداوسیما نقل شده که منجر به سوء تفاهم شده است. من شرح دادم که جزو مدیران سازمان صداوسیما نیستم و آن ها باید تصمیم بگیرند. نظر من این است که بهتر است با این بودجه کار های نمایشی را قوت بدهند.

سریال 45 قسمتی جشن سربرون به تهیه نمایندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است. این مجموعه به سفارش سیما فیلم فراوری می گردد و به روایت دوران قبل از مشروطه می پردازد.

در خلاصه داستان جشن سربرون آمده است: بهادر کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه سرخو رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر دنیا پسند می آید. غافل از اینکه قرار است مدتی بعد دنیا پسند به عقد پسرعموش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت می نماید. زخم های کهنه سرباز می نمایند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می نمایند. درگیری ابعاد بزرگتری می یابد و بهادر کوشش بزرگی را شروع می نماید.

حسین محجوب، محمود پاک نیت، لاله اسکندری، فرخ نعمتی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی و رامین ناصرنصیر از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1741

به "خاتمه تصویربرداری جشن سربرون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه تصویربرداری جشن سربرون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید