پیش بینی قیمت مسکن در ماه رمضان ، توقف رشد قیمت مسکن مقطعی است

به گزارش تور اروپا ارزان، دبیر انجمن انبوه سازان قم در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت مسکن در ماه رمضان ارزان خواهد شد؟ به تجارت نیوز گفت: شیوع ویروس کرونا باعث شد میزان تقاضا و معاملات مسکن در بازار به صفر برسد. بنابراین قیمت مسکن در ماه رمضان گران نخواهد شد. توصیه ما به مصرف نمایندگان واقعی این است کسانی که قصد تبدیل خانه را به متراژ عظیم تر دارند خانه مورد نظر خود را خریداری نمایند.

پیش بینی قیمت مسکن در ماه رمضان ، توقف رشد قیمت مسکن مقطعی است

جهت دریافت خدمات بازسازی منازل مسکونی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

محمدعلی ربانی با اشاره به متوسط قیمت مسکن اظهار کرد: در حال حاضر متوسط قیمت مسکن حدود 14 میلیون تومان است. آنچه قابل پیش بینی به نظر می رسد این است که فرایند رشد قیمت مسکن متوقف شده و همین موضوع باعث شده قیمت مسکن راکد باشد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا توقف رشد قیمت مسکن مقطعی است یا خیر؟ گفت: به دلیل آغاز ماه رمضان و کاهش میزان تقاضا توقف رشد قیمت مسکن مقطعی است. معتقدیم بازار مسکن بعد از اتمام کرونا رونق خواهد گرفت و همین رونق بازار، قیمت خانه را با نوسان ایجاد می نماید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 654

به "پیش بینی قیمت مسکن در ماه رمضان ، توقف رشد قیمت مسکن مقطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی قیمت مسکن در ماه رمضان ، توقف رشد قیمت مسکن مقطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید