22 مردادماه سرانجام مهلت انتخاب رشته کنکور 1401

به گزارش تور اروپا ارزان، سازمان سنجش آموزش کشور گفت مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری 1401 از روز دوشنبه 17 مرداد ماه آغاز شد و تا پایان روز شنبه 22 مرداد ماه 1401 ادامه دارد.

22 مردادماه سرانجام مهلت انتخاب رشته کنکور 1401

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، این سازمان در اطلاعیه ای اظهار داشت: باتوجه به ارسال آخرین فایل اطلاعات سوابق تحصیلی از طریق وزارت آموزش و پرورش در تاریخ 31 تیرماه 1401 مبنی بر سوابق (پیش دانشگاهی، ترمیمی، اصلاحی و جامانده) به اطلاع داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصیلی می رساند اطلاعات مذکور در سیستم انتخاب رشته بارگذاری شده و به داوطلبان نمایش داده می شود.

داوطلبانی که فاقد کد سوابق تحصیلی بوده یا نمرات آن ها قبلاً به سازمان واصل نشده بود می توانند نسبت به درج یا اصلاح کد سوابق تحصیلی (دیپلم یا پیش دانشگاهی) در سیستم انتخاب رشته اقدام کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در صورت تغییر نمرات دروس سوابق تحصیلی یا درج یا اصلاح کد سوابق تحصیلی، نمرات سوابق تحصیلی نو در مرحله گزینش نهایی در صورت داشتن تاثیر مثبت اعمال و کارنامه نوی برای مرحله اول صادر نخواهد شد.

در مراحل انتخاب رشته از کلیک روی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرورگر روی کامپیوتر جدا خودداری کنید؛ در غیر این صورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل انتخاب رشته را دوباره انجام دهید.

انتخاب رشته فقط وقتی تکمیل شده است که در مراحل انتخاب رشته در یک صفحه مجزا از سیستم انتخاب رشته شماره پفراینده هفت رقمی و رسید انتخاب رشته 15 رقمی دریافت شود.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب دوره های پیام نور و غیر انتفاعی باشند، اما علاقمندی خود را در زمان ثبت نام و یا مراحل قبلی اعلام نکرده اند، می توانند با خرید کارت علاقمندی، این کد رشته محل ها را نیز انتخاب کنند.

داوطلبان در صورت روبرو شدن با هر گونه مشکل در فرایند انتخاب رشته با مراجعه به سیستم پاسخگویی سئوال خود را مطرح کنند. داوطلبان می تواننددر ساعات اداری با شماره 021-42163 تماس بگیرند.

داوطلبان حتما قبل از ثبت انتخاب رشته اصلاحیه اطلاعیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1401 را مطالعه کنند.

داوطلبان باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته را به طور کامل مطالعه کرده باشند.

داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنما را داشته باشند

کلیه داوطلبان لازم است در مرحله انتخاب رشته، کلیه رشته های انتخابی با آزمون خود را از گروه آزمایشی که در جلسه آزمون آن شرکت کرده اند، انتخاب کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1401 بروزرسانی: 18 مرداد 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1917

به "22 مردادماه سرانجام مهلت انتخاب رشته کنکور 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "22 مردادماه سرانجام مهلت انتخاب رشته کنکور 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید