انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با بانک مرکزی، معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت صنعت

به گزارش تور اروپا ارزان، مدیرعامل شرکت ناجی پاس با تشریح برنامه های پانزدهمین نمایشگاه ایپاس، از برنامه ریزی برای حمایت از نخبگان و مخترعین اطلاع داد و با اشاره به حضور شرکت هایی از کشورهای آلمان و ایتالیا، از انعقاد سه تفاهم نامه با دولتی ها در حوزه پلیسی و امنیتی اطلاع داد.

انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با بانک مرکزی، معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت صنعت

به گزارش تور اروپا ارزان به نقل از ستاد خبری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی، مجید اسفندیار مدیرعامل شرکت ناجی پاس، در تشریح اهداف و برنامه های این نمایشگاه گفت: ما با برگزاری این نمایشگاه به دنبال جمع کردن همزمان فراورینمایندگان و مصرف نمایندگان محصولات امنیتی، پلیسی و تجهیزات ایمنی هستیم و معتقدیم که که برگزاری این نمایشگاه علاوه بر ارتقاء اطلاعات بازدیدنمایندگان آن، می تواند نمایشی از توانمندی های کشور در حوزه های امنیتی، ایمنی و پلیسی باشد.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در مورد مردمی کردن بحث امنیت، هدف از برگزاری این نمایشگاه را منطبق بر این تاکید رهبری دانست و با تاکید بر اینکه نمایشگاه ایپاس، یک نمایشگاه منحصر به فرد در سطح منطقه است، اضافه کرد: این نمایشگاه علاوه بر اینکه یک نمایشگاه انحصاری در کشور است، یک نمایشگاه منحصر به فرد در منطقه نیز هست که هر ساله با همت بنیاد تعاون ناجا برگزار می گردد و این در حالی است که در منطقه و در میان کشورهای همسایه، تنها دو نمایشگاه تخصصی در قطر و امارات برگزار می گردد که نمایشگاه ایپاس به لحاظ برگزاری سالانه آن و همچنین جامعیت موضوعات ایمنی، پلیسی و امنیتی، در رده بالاتری قرار گرفته است.

مدیرعامل ناجی پاس این نمایشگاه را فرصتی برای نمایش اقتدار و توانمندی های کشور به کشورهای شرکت نماینده برشمرد و گفت: علاوه بر این نمایش اقتدار، به روزرسانی و توسعه تجهیزات پلیسی و ارتقای توانمندی های پلیسی با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم یکی از اهداف بزرگ برگزاری این نمایشگاه بوده و علاوه بر آن گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی و همچنین حمایت از نخبگان، مخترعین و مبتکرین به منظور تجاری سازی ایده های برتر و شکوفایی و رونق مالی و اشتغال زایی در بخش فراوری و تجهیزات از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

اسفندیار شعار این نمایشگاه را امنیت پایدار، رونق مالی دانست و اضافه کرد: یکی از مهمترین بخش های نمایشگاه سال جاری، بخش مخترعین و نخبگان است که با توجه به اهداف اقتصاد مقاومتی، کوشش شد تا حمایت ویژه ای از این قشر انجام گردد لذا به دنبال ارسال 79 اختراع، ابتکار و نوآوری به دبیرخانه دائمی این نمایشگاه، 39 محصول جدید انتخاب شد و قرار است در قالب 25 غرفه به بازدیدنمایندگان این نمایشگاه معرفی شده و بستری برای تجاری سازی این ایده ها فراهم گردد.

مدیرعامل شرکت ناجی پاس، گروه های کالایی حاضر در این نمایشگاه را گروه مخابرات و الکترونیک، گروه حمل و نقل زمینی و هوایی، گروه تسلیحات وت مهمات، گروه لباس و پوشاک و گروه امداد و نجات معرفی کرد و اضافه کرد: علاوه بر این موارد تجهیزات انگشت نگاری و اشعه ایکس که در بسیاری موارد کاربرد دارند نیز در این نمایشگاه به معرض عموم گذاشته خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به استقبال شرکت های خارجی و بین المللی از برگزاری این نمایشگاه گفت: سال جاری 300 شرکت داخلی و 52 شرکت از 7 کشور آلمان، ایتالیا، روسیه، بلغارستان، ترکیه و ... در این نمایشگاه حضور دارند و سال جاری برای نخستین بار بخش بین الملل به صورت مجزا محصولات این کشورها را دربر می گیرد.

مدیرعامل ناجی پاس در ادامه با تاکید بر اینکه در این نمایشگاه پیش بینی برای انعقاد قرار داد و امضا تفاهم نامه های مختلف دیده شده ست گفت: در این نمایشگاه قرار است تفاهم نامه هایی بین ناجا و بانک مرکزی در امور بانکداری برخط و خودروهای حمل و نقل پول امضا گردد.

وی اضافه کرد: همچنین قرار است در تفاهم نامه ای با وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرایند تجاری سازی و مالی کردن ایده های مطرح شده در این نمایشگاه تسهیل گردد.

اسفندیار در ادامه از انعقاد تفاهم نامه ای با معاون علمی فناوری رئیس جمهور برای حمایت از نخبگان این بخش اطلاع داد.

وی در سرانجام با اشاره به برگزاری ورکشاپ های تخصصی در حاشیه این نمایشگاه، از کیفیت بالای محصولات و شرکت های حاضر در این نمایشگاه اطلاع داد و گفت: در بخش بین الملل با وزارت امور خارجه و گمرک توافقاتی صورت گرفت که شرکت های حاضر در این نمایشگاه بدون هرگونه مسئله ای، قادر باشند محصولات و فراوریات خود را وارد کشور نموده و ترخیص نمایند.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی از 26 تا 29 مهر ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 534

به "انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با بانک مرکزی، معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت صنعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با بانک مرکزی، معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت صنعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید