برگزاری پاویون محصولات دانش بنیان در نمایشگاه شهر هوشمند، تولیدات فناورانه به صنعت متصل می گردد

به گزارش تور اروپا ارزان، شرکت های دانش بنیان و خلاق فعال در حوزه توسعه فناوری های شهر هوشمند که محصول یا خدمتی در این حوزه دارند می توانند در سومین نمایشگاه شهر هوشمند مشارکت نمایند.

برگزاری پاویون محصولات دانش بنیان در نمایشگاه شهر هوشمند، تولیدات فناورانه به صنعت متصل می گردد

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فرصتی دیگر برای شرکت های دانش بنیان فراهم شده است تا بتوانند محصولات خود را به نمایش بگذارند. مجموعه های فناوری که توانمندی فراوری محصول در حوزه شهر هوشمند دارند مخاطب این رویداد هستند و می توانند با حضور در پاویون ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند، از این فرصت بهره مند شوند.

این نمایشگاه 3 تا 5 بهمن ماه سال 1400 در مصلی تهران برگزار می گردد و معاونت علمی و فناوری هم در قالب پاویون در نمایشگاه حاضر می شود. شرکت ها و مجموعه های متقاضی حضور در این رویداد از حمایت 70 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی بهره مند می شوند.

این دوره نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، سازمان ها، نهادها، انجمن ها، اتحادیه های داخلی و بین المللی و با حضور سازمان های دولتی و خصوصی حوزه شهر هوشمند، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها برگزار می گردد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://sat.isti.ir/ مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1770

به "برگزاری پاویون محصولات دانش بنیان در نمایشگاه شهر هوشمند، تولیدات فناورانه به صنعت متصل می گردد" امتیاز دهید

2 کاربر به "برگزاری پاویون محصولات دانش بنیان در نمایشگاه شهر هوشمند، تولیدات فناورانه به صنعت متصل می گردد" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری پاویون محصولات دانش بنیان در نمایشگاه شهر هوشمند، تولیدات فناورانه به صنعت متصل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید