دستمزد میلیاردی مهتاب کرامتی در نماوا حقیقت دارد؟

به گزارش تور اروپا ارزان، خبر هایی مبنی بر حضورِ مهتاب کرامتی و دستمزد میلیاردی اش در سریالِ جدیدی منتشر شده؛ در حالی که پیگیری ها نشان می دهد واقعیت چیز دیگری است.

دستمزد میلیاردی مهتاب کرامتی در نماوا حقیقت دارد؟

به گزارش تسنیم، در میانِ بازارِ داغ شایعاتِ فضای مجازی، این بار خبری درباره مهتاب کرامتی و فعالیتِ نو او به عنوان تهیه کننده مطرح شد. این حدس ها بلافاصله بعد از پستِ کرامتی در صفحه مجازی اش دست به دست شد. همان مطلبی که رسانه ای همچون اینترنشنال آن را نشر داد.

اما گمانه های حضور او در سریالی نو بلافاصله بعد از انتشار و وایرال شدن این پستِ مجازی، دست به دست شد. این طور در فضای مجازی مطرح کردند که مهتاب کرامتی به عنوان تهیه کننده قراردادی میلیاردی را با پلتفرمِ نماوا برای تولید یک سریال امضا کرده است.

در خبر ها آمد که قرارداد کرامتی با نماوا 400 میلیارد تومان است. مبلغی معادل ساخت حدود 7 سریال در شبکه خانگی.

طبق پیگیری اجرا شده از ساترا (سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر)، پلتفرم نماوا تا این لحظه درخواستی از ساترا برای تولید سریال نو با حضور مهتاب کرامتی نداشته است. همچنین این پلتفرم هم اکنون هیچ سریال یا برنامه ای با حضور مهتاب کرامتی در حال تولید یا پخش ندارد.

مهتاب کرامتی در شبکه نمایش خانگی، پایکوبی روی شیشه را به عنوان بازیگر داشت که به دلیل ناهماهنگی تهیه کننده و پلتفرمِ پخش کننده به انتها نرسید و باعث نقدهاِ فراوانی از سویِ مخاطبین شد. البته در آن اثر به ظنِّ بسیاری از منتقدین، بازی کرامتی و حتی بهرام رادان نتوانست توفیقی پیدا کند.

او چندی بعد در سریالِ میدان سرخ با حمید فرخ نژاد همبازی شد و به قضاوت مخاطبان آنجا هم بازی قابل توجهی از خود به نمایش نگذاشت. البته سریال هم به انتها نرسید و هنوز درباره فصل دوم آن نکته ای مطرح نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 آبان 1401 بروزرسانی: 17 آبان 1401 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1963

به "دستمزد میلیاردی مهتاب کرامتی در نماوا حقیقت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد میلیاردی مهتاب کرامتی در نماوا حقیقت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید