شرط پرداخت وام 40 میلیونی مسکن مهر

به گزارش تور اروپا ارزان، به گفته یک مقام مسئول ، در صورتی که پروژه های مسکن مهر 70 در صد پیشرفت داشته باشند ، وام 40 میلیون تومانی به آنها تعلق می گیرد.

شرط پرداخت وام 40 میلیونی مسکن مهر

جهت دریافت خدمات مدل آلاچیق باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ، در باره مسائل پروژه های مسکن مهر اظهار کرد : 30 درصد از این پروژه ها به سبب نداشتن متقاضی و پرونده های قضائی مشکل دارند که تمام کوشش خود را برای رفع کردن آنها به کار گرفته ایم.

محمد رضا عظیمیان اضافه نمود : تا مهر ماه سال آینده ، ساخت 50 هزار واحد در پروژه مسکن مهر به انتها می رسد.

به گزارش مجله خبری دلتا به نقل از تور اروپا ارزان ، معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه مشکل اصلی پروژه های مسکن مهر تعاونی ها بودند، گفت : نبودن تاسیسات زیربنایی از جمله آب ، برق ، گاز از دیگر مسائلی است که بسیاری از پیمانکاران با آن در گیرند.

وی اذعان کرد: با افزایش نرخ تسهیلات مسکن مهر از 30 به 40 میلیون سعی شده است ، هرچه زود تر پروژه های مسکن مهر را به انتها برسانیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه هر هفته یکی از استان ها آمار ساخت واحد های مسکن خود را به ما ارائه می نماید ، توضیح داد : با برگزاری نشست های متعدد برای حل مسائل مسکن مهر ، تمام کوشش خود را برای انتها پروژه مسکن مهر تا نیمه سال 97 به کار خواهیم گرفت.

وی خاطر نشان کرد : بر اساس مقرراتی که به بانک مسکن اعلام شده است ، در صورتی که پروژه های مسکن مهر پیشرفت 70 درصدی داشته باشند ، وام 40 میلیون تومانی به آنها تعلق می گیرد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 499

به "شرط پرداخت وام 40 میلیونی مسکن مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط پرداخت وام 40 میلیونی مسکن مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید