اخبار سیاسی

امیرعبداللهیان: مذاکره با آمریکا ⁧‫در سایه زور و تهدید انجام نمی شود خبرنگاران

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل گفت: در سایه زور و تهدید هرگز با آمریکا ⁧‫مذاکره‬⁩ نخواهد شد.

29 فروردین 1400

دبیرکل ناتو: تمامی گزینه ها درباره افغانستان روی میز است

دبیرکل ناتو درست چند هفته مانده به خروج آخرین نیروهای آمریکایی از افغانستان بر اساس توافق سال گذشته میلادی با طالبان اعلام نموده که تمامی گزینه ها درباره افغانستان کمافی سابق پابرجاست.

26 فروردین 1400

در عدن چه می گذرد؟

خبر ها از شهر عدن در جنوب یمن از دور جدید درگیری و به جان هم افتادن گروه موسوم به شورای انتقالیِ جنوب مورد حمایت امارات و دولت عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور که از سوی عربستان پشتیبانی می شود، حکایت دارد.

26 فروردین 1400

واعظی: کوشش برای تقویت همکاری ایران و آذربایجان لازم است

تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری بر توسعه و تعمیق روابط با کشور آذربایجان در همه عرصه ها به ویژه در زمینه مالی و تجاری تاکید نمود و گفت ایران و آذربایجان به عنوان دو کشور دوست و همسایه از روابط راهبردی برخوردارند و کوشش برای تقویت این همکاری ها لازم...

24 فروردین 1400

خبرنگاران رییس جمهوری لبنان: سخنان الحریری خارج از قانون است

تهران - خبرنگاران- دفتر اطلاع رسانی رییس جمهوری لبنان یکشنبه شب در واکنش به سخنان سعد الحریری مأمور تشکیل کابینه دولت لبنان واکنش نشان داد و این سخنان را خارج از قانون دانست.

23 فروردین 1400

وزرای خارجه قطر و آمریکا تلفنی با یکدیگر تبادل نظر کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیر خارجه قطر شامگاه آدینه بطور تلفنی با آنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا تبادل نظر کرد.

22 فروردین 1400

اردوغان: تغییر قدرت در ارمنستان باید از سوی مردم باشد نه ارتش

رئیس جمهوری ترکیه امروز (آدینه) در صحبتی علیه کودتاها گفت، هرگونه تصمیم برای تغییر قدرت در ارمنستان باید از سوی مردم باشد نه ارتش.

21 فروردین 1400

ساعت رسمی کشور تا قبل از ماه رمضان به عقب کشیده می گردد؟ خبرنگاران

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها از کوشش نمایندگان برای تثبیت ساعت رسمی کشور تا قبل از شروع ماه مبارک رمضان به منظور جلوگیری از ایجاد بی نظمی و آشفتگی در زندگی مردم اطلاع داد.

20 فروردین 1400

بیانیه حکومت سعودی درباره تعهد آمریکا به همکاری دفاعی با ریاض خبرنگاران

ریاض با صدور بیانیه ای از تعهد دولت آمریکا به ادامه همکاری با عربستان سعودی برای دفاع از آنچه حاکمیت این کشور خوانده شده است، استقبال کرد.

15 فروردین 1400

چین، ژاپن را رعیت آمریکا خواند

سخنگوی وزارت خارجه چین بیانیه مشترک آمریکا و ژاپن را محکوم کرد و آن را دخالت آشکار در امور داخلی چین و کوشش برای ضربه زدن به منافع این کشور دانست.

15 فروردین 1400

فرمانده تروریست های سنتکام با امیر قطر ملاقات کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، کنت مک کنزی رئیس سازمان تروریستی سنتکام ایالات متحده آمریکا با تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر ملاقات و مصاحبه کرد. این ملاقات در شهر دوحه قطر انجام شد.

14 فروردین 1400

سفیر میانمار در انگلیس خواهان آزادی سوچی شد

سفیر میانمار در انگلیس خواهان آزادی رهبر دوفاکتوی این کشور شده و مخالفت انگیس را با کودتای اول فوریه در این کشور آسیایی خاطرنشان کرد.

11 فروردین 1400

سرنوشت شاهزاده گم شده اماراتی چه شد؟

لطیفه دختر حاکم دبی هنوز سرنوشت نامشخصی دارد. او که یک بار تلاش کرده بود از امارات فرار کند به دوستان خود در پیامی ویدئویی گفته که گروگان پدرش است.

8 فروردین 1400

پژمانفر: وظیفه خود می دانیم شکایت به دولت قبل را به قوه قضائیه ارائه دهیم

تهران (پانا) - رئیس کمیسون اصل 90 تاکید نمود با گذشت 7 سال از زمان دولت قبل ولی همچنان وظیفه خود می دانیم شکایت وارده به دولت قبل را به قوه قضائیه ارائه دهیم.

6 فروردین 1400

نشست خبری جبهه تحول خواستار انقلابی برگزار می گردد خبرنگاران

نشست خبری جبهه تحول خواستار انقلابی پیرامون مسائل سیاسی، مالی کشور، لایحه بودجه، عملکرد مجلس شورای اسلامی و انتخابات 1400 برگزار می گردد.

5 فروردین 1400

اسلامی: 3000 کیلومتر آزادراه در دست کار است ، مهمترین و بزرگترین آزادراهی که افتتاح شد غدیر بود خبرنگاران

وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر تسریع در احداث و تکمیل خط آهن شیراز ـ بوشهر، گفت: طول آزادراه های کشور تا سرانجام دولت به 20هزار کیلومتر می رسد.

3 فروردین 1400

روستای پایدار با آب شرب پایدار

همه دولت های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به توسعه زیرساخت های روستایی اهتمام داشته اند اما بدیهی است که با رشد توانمندی ها، تغییر اولویت ها و ارتقای سطح مطالبات و همچنین ظرفیت ارائه خدمات، کمیت و کیفیت خدمات رسانی تغییر کند. دولت تدبیر و امید نیز...

2 فروردین 1400

(تصاویر) آخرین مجسمه دیکتاتور اسپانیا برچیده شد

آخرین مجسمه فرانسیسکو فرانکو دیکتاتور سابق اسپانیا از ورود های های منطقه خودمختار ملیله که تحت حاکمیت اسپانیاست برچیده شد.

1 فروردین 1400

راز اعتیاد به تورم خواری

دوره های طولانی تورم در اقتصاد ایران، زمینه شکل گیری گروه های تورم خوار را به وجود آورده است. هر زمان که تورم از تب و تاب می ایستد، صدای طرفداران رونق حبابی بلند می شود. این گروه ها در دوره های تورمی، از شرایط افزایش قیمت، ثروت اندوزی می کنند؛ اما در دوره...

29 اسفند 1399

افزایش 8 برابری نیروهای ناتو در عراق حربه جدید آمریکایی ها است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، عباس العرداوی تحلیلگر مسائل سیاسی عراق امروز جمعه به تصمیم ناتو برای افزایش نیروهای نظامی خود در خاک این کشور واکنش نشان داد و از آن به شدت انتقاد کرد.

27 اسفند 1399
تعداد: (307)