اخبار مجلس

آشوبگران در هنگ کنگ خبرنگار چینی را گروگان گرفتند و کتک زدند

معترضان هنگ کنگی که چند روزی است فرودگاه بین المللی این شهر را اشغال نموده اند، روز گذشته یک خبرنگار چینی را مدتی گروگان گرفته و مورد ضرب و شتم قرار دادند.

7 شهریور 1398

طرح محدود کردن اختیارات جنگی ترامپ به تصویب نرسید

مجلس سنای آمریکا طرح محدود کردن اختیارات جنگی رئیس جمهور این کشور را به تصویب نرساند.

19 مرداد 1398

صدور ویزا آمریکا برای محققان چینی سخت تر می گردد

براساس لایحه ای که گروهی از جمهوری خواستار هم حزبی ترامپ در کنگره ارائه دادند، صدور ویزا دانشجویی یا تحقیقاتی ایالات متحده برای هر فردی که در استخدام یا تحت حمایت ارتش چین باشد محدود خواهد شد.

20 تیر 1398

تصویب شش ماده دیگر از برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه نوبت عصر امروز چهارشنبه شش ماده دیگر از برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران را به تصویب رساند.

7 خرداد 1398

بازدید مسئولان استان بوشهر از ظرفیت های گردشگری شهرستان کنگان

کریم گراوند استاندار بوشهر به همراه سکینه الماسی نماینده مجلس شورای اسلامی و ناصر امیرزاده مدیرکل میراث فرهنگی به همراه معاونان این اداره کل در بازدید از شهرستان کنگان از ظرفیت های گردشگری سه روستای تنبک، نخل غانم و برکه چوپان بازدید کردند.

30 بهمن 1397

پیازا، پلازا چیست؟

واژه اسپانیایی پلازا به محلی اطلاق می گردد که ضمن غلبه عنصر پیاده بر سواره، محلی برای گردهمایی، دیدارهای روزمره، تعاملات اجتماعی و برگزاری مراسم و آیین ها فرهنگی و مذهبی و یا به نوعی پاتوق باشد. واژه ای که بنابر نظر کارشناسان همان میدان در فرهنگ وادبیات...

12 آبان 1397

لشکر نصفه و نیمه در بوداپست؟

ملی پوشان کشتی آزاد ایران اعزامی به مسابقه های جهانی تعیین شدند.

11 مهر 1397

پهپاد پیشرفته آرکیو 4 گلوبال هاوک آمریکا در اسپانیا سقوط کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه اِیرفُرس تایمز، نیروی هوائی آمریکا سقوط یک فروند پهپاد آر کیو -4 گلوبال هاوک این کشور به ارزش 123 میلیون دلار را چند ماه است مخفی نگه داشته و رسانه ای نکرده است.

5 مهر 1397