قتل مشکوک قانون گذار اوکراینی با شلیک گلوله

به گزارش تور اروپا ارزان، معاون وزیر کشور اوکراین شنبه شب از قتل یکی از قانون گذاران این کشور با شلیک گلوله در دفتر کارش اطلاع داد.

قتل مشکوک قانون گذار اوکراینی با شلیک گلوله

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، معاون وزیر کشور اوکراین شامگاه شنبه از قتل مشکوک یکی از قانونگذاران این کشور به ضرب گلوله اطلاع داد.

به نوشته خبرگزاری رویترز آنتون گراشچنکو معاون وزیر کشور اوکراین در پستی در فیسبوک نوشت ، یک نماینده مجلس اوکراین روز شنبه به ضرب گلوله در دفتر کارش به قتل رسید.

گراشچنکو در فیسبوک نوشت: جسد والریایی داویدنکو قانونگذار اوکراینی در حالی که با شلیک گلوله به سر در سرویش بهداشتی به قتل رسیده بود، در دفتر کارش پیدا شد.

داویدنکو از ماه می (فروردین) 2013 تا مارس (اسفند) 2014 ، معاون وزیر کشاورزی و مواد غذایی اوکراین بود. وی در انتخابات پارسال مجلس اوکراین یک نامزد مستقل بود.

به گفته این مقام ارشد اوکراینی، پلیس و مقامات دادگستری در حال تحقیق برای یافتن سرنخهایی در این زمینه هستند. تا به امروز هیچ شخص یا گروهی مسئولیت این قتل را به عهده نگرفته است.

ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین چندی قبل گفته بود که میخواهد مجلس این کشور را منحل نموده تا بتواند کرسی هایی که همچنان در اشغال وفاداران به دولت قبلی اوکراین است را از آن خود کند. (جزئیات بیشتر)

خ

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 836

به "قتل مشکوک قانون گذار اوکراینی با شلیک گلوله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل مشکوک قانون گذار اوکراینی با شلیک گلوله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید