نگرانی عفو بین الملل از قطع ارتباط با زندانیان زندان جو بحرین

به گزارش تور اروپا ارزان، سازمان عفو بین الملل درباره قطع ارتباط بین زندانیان زندان مرکزی جو با خانواده هایشان، ابراز نگرانی کرد.

نگرانی عفو بین الملل از قطع ارتباط با زندانیان زندان جو بحرین

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سازمان عفو بین الملل گزارش کرد که حدود چهار هفته از قطع ارتباط بین زندانیان زندان مرکزی جو بحرین با خانواده هایشان می گذرد.

عفو بین الملل در حساب توئیتری خود نوشت که همزمان با شیوع ویروس کرونا در زندان مرکزی جو و ضرب و شتم زندانیان از سوی زندانبانان، اخباری نیز درباره قطع ارتباط بین زندانیان سلول های 12، 13 و 14 این زندان با خانواده هایشان مخابره شده است.

طبق گزارش وبگاه العهد، ابراز نگرانی عفو بین الملل از قطع ارتباط با زندانیان زندان جو در حالی است که وزیر کشور بحرین اخیرا شیوع ویروس کرونا در میان زندانیان زندان جو را تکذیب کرد.

پیشتر نیروهای امنیتی بحرین شماری از اعضای خانواده های بازداشت شدگان سیاسی مهم را به دلیل مشارکت در تظاهرات مسالمت آمیز بازداشت کردند.

سازمان های حقوق بشری از جمله مرکز حقوق و دموکراسی بحرین با اعلام این خبر، به احضار جعفر رمضان و رمضان عیسی در تاریخ 6 آوریل (17 فروردین) به مراکز بازپرسی به دلیل سازماندهی اعتراضاتی جهت درخواست آزادی محمد رمضان که محکوم به اعدام است، اشاره کردند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 1453

به "نگرانی عفو بین الملل از قطع ارتباط با زندانیان زندان جو بحرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی عفو بین الملل از قطع ارتباط با زندانیان زندان جو بحرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید