روایت سخنگوی فدراسیون کشتی از دلیل حضور وزیر ورزش و جوانان در فدراسیون

به گزارش تور اروپا ارزان، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: وزیر ورزش و جوانان بعد از بازدید از خانه های کشتی شهید هادی و شهید صدرزاده، مطرح کرد که مانند گذشته کنار کشتی خواهند بود.

روایت سخنگوی فدراسیون کشتی از دلیل حضور وزیر ورزش و جوانان در فدراسیون

محمدابراهیم امامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص دلیل حضور مسعود سلطانی فر در فدراسیون کشتی گفت: وزیر ورزش و جوانان، بازدیدی از خانه های کشتی شهید هادی و شهید صدرزاده داشتند. اول اینکه قرار بود در روز بازگشایی مجدد خانه کشتی شهید هادی پس از بازسازی 17 میلیاردی، وزیر هم در مراسم حضور داشته باشد که این موضوع با حضور سلطانی فر در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا همزمان شد و وزیر نتوانست در مراسم حضور داشته باشد. او روز سه شنبه به خانه کشتی آمد تا از تجهیزات و امکانات جدید این سالن بازدید کند.

وی با اشاره به بازدید سلطانی فر از خانه کشتی شهید صدرزاده توضیح داد: وزیر محل از محل آتش سوزی در بخش تاسیسات خانه کشتی بازدید کرد که این اتفاق به خاطر فرسودگی تجهیزات اتفاق افتاده بود.

سخنگوی فدراسیون کشتی با اشاره به نشست یک ساعته رئیس این فدراسیون با وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: علیرضا دبیر گزارش های لازم در خصوص آماده سازی سالن ها، عملکرد فدراسیون و برنامه های کشتی برای حضور پیروز در المپیک 2021 توکیو را به وزیر ارائه کرد. بعضی برنامه های فدراسیون به خاطر شیوع کرونا به صورت موقت تعطیل شده است. در خصوص بودجه نیز صحبت هایی شد و اینکه برای اجرای این برنامه ها، به بعضی امکانات احتیاج است. وزیر ورزش نیز در این ملاقات مطرح نمود که مانند گذشته خیلی محکم کنار کشتی خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: euroro.ir شناسه مطلب: 844

به "روایت سخنگوی فدراسیون کشتی از دلیل حضور وزیر ورزش و جوانان در فدراسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت سخنگوی فدراسیون کشتی از دلیل حضور وزیر ورزش و جوانان در فدراسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید